Závod: HANÁ Tour

  
StavVýsledky
NázevHANÁ Tour
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI 1
JUNIOŘI 2
JUNIOŘI 3
JUNIOŘI celkově
KADETI 1
KADETI 2
KADETI 3
KADETI celkově
MUŽI 1
MUŽI 2
MUŽI 3
MUŽI celkově
ŽÁCI 1
ŽÁCI 2
ŽÁCI 3
ŽÁCI celkově
ŽENY A JUNIORKY 1
ŽENY A JUNIORKY 2
ŽENY A JUNIORKY 3
ŽENY A JUNIORKY celkově
Datum startu5.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkoordinator@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-05-09-10-38-08propozice_filehan-tour-2009-rozpis.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-09-21-06-29hana.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -BIKESTYLE.CZ 
3Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
7Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
8Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
9Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
10Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
12- - -KC HLINSKO 
13Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
14- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
16- - -BMC RACING 
17- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
18- - -Bikonur Cycling Team 
19Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
20- - -CK Příbram 
21Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -KOLOKRÁM 
26- - -KOLOKRÁM 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -CYKLO MXM HULÍN 
29Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
30- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
31- - -TEAM FORMAN CINELLI 
32Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35- - -PUSKINAK.CZ 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TEAM FORMAN CINELLI 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -Cyklotrénink - František Trkal 
41- - -KC BRNO 
42- - -EX 23 SARONI factory team 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TROB 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
4Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
6Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
7Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -STEVENS Znojmo 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
17Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
21- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -CK Příbram 
24- - -Bikonur Cycling Team 
25- - -KOLOKRÁM 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -BIKESTYLE.CZ 
29- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -BMC RACING 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TROB 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI 1
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -STEVENS Znojmo 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -KOLOKRÁM 
9Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
10- - -KC HLINSKO 
11Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
12Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -BMC RACING 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -VEUS VYŠKOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -CK Příbram 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TROB 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
4Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -BIKESTYLE.CZ 
8Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -STEVENS Znojmo 
10Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
11Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -KOLOKRÁM 
14- - -KC HLINSKO 
15Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
18- - -PUSKINAK.CZ 
20Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
21Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -VEUS VYŠKOV 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 3
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -PELL´S TEAM 
14Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -VEUS VYŠKOV 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -PELL´S TEAM 
16- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -PELL´S TEAM 
16- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
14Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
15- - -KC HLINSKO 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
23Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
27- - -DUKLA PRAHA 
28Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -CK Příbram 
35- - -TJ UNIČOV 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38- - -CK FESO PETŘVALD 
39- - -ACS DRAK VRBNO 
40- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47- - -SKP DUHA Lanškroun 
48- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
49- - -SKP DUHA Lanškroun 
50- - -TJ STADION LOUNY 
51- - -SPASTIC HANDICAP 
52- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
53- - -MRX TEAM BOŘITOV 
54- - -CT WEBER 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
56- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
58- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -KC HLINSKO 
13Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20- - -CT WEBER 
21- - -DUKLA PRAHA 
22Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
27- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii KADETI 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -KC HLINSKO 
10Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
14Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -CT WEBER 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK Příbram 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
13Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14- - -KC HLINSKO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -UNIQA JIHLAVA 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -UNIQA JIHLAVA 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK FESO PETŘVALD 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
8Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -RAJEC TREK 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
15- - -MORAVEC Team 
16- - -SUPERIOR RIDERS 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -UNIQA JIHLAVA 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -RAJEC TREK 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -MORAVEC Team 
11- - -SUPERIOR RIDERS 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
17- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -UNIQA JIHLAVA 
2Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
6- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Astana Pro Team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
7Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
8Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -KČCL 1900 
16- - -STEVENS Znojmo 
17- - -YOGI RACING OSTRAVA 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -CK MTB Maraton 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
34- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
35- - -ASO DUKLA BRNO 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -HEAD BIKE Opava 
38- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
39- - -DUKLA PRAHA 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
8- - -YOGI RACING OSTRAVA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11- - -STEVENS Znojmo 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -HEAD BIKE Opava 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -Astana Pro Team 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KČCL 1900 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
15- - -STEVENS Znojmo 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -HEAD BIKE Opava 
22- - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KČCL 1900 
 - - -Astana Pro Team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -Astana Pro Team 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
12Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
13Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
14Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -YOGI RACING OSTRAVA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -STEVENS Znojmo 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046358910ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004772077KC HLINSKO
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046777525 
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10006092691BMC RACING
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10011343223ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10006914161PUSKINAK.CZ