Závod: ČP dráha - Třebešín

  
StavVýsledky
NázevČP dráha - Třebešín
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 200m
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod - 160 kol
Junioři - bodovací závod dvojic - 200 kol
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Juniorky - 2km
Juniorky- stíhací závod družstev 3km
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod - 120 kol
Kadeti - bodovací závod dvojic - 160 kol
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod - 50 kol 2
Žáci - bodovací závod - 60 kol
Žáci - bodovací závod - 60 kol ()
Žáci - omnium
Žáci - sprint celkově
Žákyně, kadetky - 2km
Ženy - 200m
Ženy - 500m
Ženy - sprint družstev
Datum startu29.05.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO
Adresa pořadateleNad Kapličkou 15, Praha 10
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon602 278 050
Fax 
Propozice0529Trebesin.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

03-06-09-12-16-00V090531_Motol_(Trebesin).xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Ženy - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -STEVENS Znojmo 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
8- - -ETIXX - QUICK STEP 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod - 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
8Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -STEVENS Znojmo 
12Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
19- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -PUSKINAK.CZ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -TJ UNIČOV 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod - 120 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ UNIČOV 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ UNIČOV 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
15- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic - 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně, kadetky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 60 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 50 kol 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -STEVENS Znojmo 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -STEVENS Znojmo 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic - 200 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
3Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod - 60 kol ()
PořadíJménoOddílKategorie
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Juniorky- stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006693384TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046325059DUKLA PRAHA
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10046879171DUKLA PRAHA
- - -10006499182TEAM CYCLING FANINI
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007206979EX 23 SARONI factory team
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10046756711CK BÍTOVSKÁ
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10047130866CK BÍTOVSKÁ
- - -10047046091TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007491212pavelsvision.com
- - -10046834412DUKLA PRAHA
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10047610614DUKLA PRAHA
- - -10007522534ETIXX - QUICK STEP
- - -10006498879TEAM DUKLA PRAHA
- - -10012051424KČCL 1900
- - -10006601539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10047126725TJ STADION LOUNY