Závod: 2. ČP mládeže a žen 2019

  
StavVýsledky
Název2. ČP mládeže a žen 2019
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu7.04.2019
Datum konce7.04.2019
Uzávěrka přihlášek4.04.2019
Místo konáníZbraslav u Brna
KrajJihomoravský
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadateleKřížkovského 416/22, Brno
PSČ60367
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon731617155
Fax 
Propozice19-ROZPIS-CP-Zbraslav.doc (14.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190408 Res ALL.pdf (8.04.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Nikola NOVÁ10079882817ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Filip JECH10047375083GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
David KVÁČ10093020657KUCHYNĚ LÍPA
Filip ČERNÝ10047277174 
Florian KNOBLOCH10093020758AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Vojtěch PAŘÍK10047779756 
Aleš BLAŽEK10048061864BIKE TEAM STUPNO
Dominik FRENCL10080547164 
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub MELOUN10092625078CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Martin KUBIŠTA10081599515UNLIMITED KM TRADING CZ
Patrik FRENCL10016709646 
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987CK PARDUBICE
Karel KŘIVANEC10093334491RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439 
Pavel ŠUMPÍK10047373972Roman Kreuziger Cycling Academy
Václav LHOTÁK10047409641VELOCOACHCZ TEAM
Daniel GROH10047418634BIKE TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Adam BERNÁT10047336081 
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
David RAČAN10047455111 
Filip LEDECKÝ10085678868 
Kamila JANŮ10023478327 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Vít WALDHAUSER10093188688 
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879 
Aneta STAŇKOVÁ10084395640 
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Marek VOLF10081402380CK MTB Maraton Hlinsko
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Antonín MÍRA10108514991CK ORLÍK ORLOVÁ
Bertil VACEK10047394483ROUVY Specialized
Adam STIBAL10047444805 
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Nikola HODLOVÁ10047347704 
Robin TERŠL10118426472 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Mikuláš MAREK10044483978 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Adam BUKAČ10008462727 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Michaela URBANOVÁ10092995395FORCE KCK ZLÍN
Filip ŘEHA10059238890ATT Investments
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Jan ŽIROVNICKÝ10091803107G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej VAŠTA10091802295G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Viola LIŠKOVÁ10079420247 
Libor ŠVEC10047439347 
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Denisa OLIVOVÁ10056468734BIKE PRO RACING
Kateřina DUBSKÁ10047347296 
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan OSWALD10092711166ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Jonáš HELLMICH10054142653 
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Tereza DUCHKOVÁ10047374174 
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Pirelli
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Marek ŠIMEČEK10073653595LOKOMOTIVA NYMBURK
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245AMT Team
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Jakub SÝKORA10082332873MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517 
Jakub VLAS10041675729Kolofix - Reclino racing team
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179 
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina UHMANOVÁ10055862987ROUVY Specialized
Lukáš KRÝSL10013440948BIKE PRO RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Štěpán KRULA10047266969 
Tomáš FUX10008101201 
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Jan VRANÝ10012504795 
Lukáš KREUZER10079408022 
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Viktor MINAŘÍK10047452178 
David ONDRIŠÍK10047679221 
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179STARK CYCLING TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Daniela RADOVÁ10047346690 
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Albert BLAŽEK10092892537Team Forman Energetic
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729Team Forman Energetic
Anna DUBCOVÁ10092893143Team Forman Energetic
Ema LAJCHOVÁ10079506840Team Forman Energetic
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345Team Forman Energetic
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537 
Jakub ŠEVČÍK10046604743Team Forman Energetic
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769Team Forman Energetic
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739GHOST Team
Kryštof MORONG10092892941 
Ladislav PEŠ10079889786 
Marek OBORNÝ10108516712Team Forman Energetic
Martin DUBEC10092892638Team Forman Energetic
Martin KANÓCZ10052350173Team Forman Energetic
Nela RIEDLOVÁ10079890594 
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291 
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631Team Forman Energetic
Vojta CHUDÝ10092892840Team Forman Energetic
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora KUNCOVÁ10053649670TJ FAVORIT BRNO
Daniel HIRSCHNER10092626593TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Dominik JUST10010022003 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Karolína ZVEJŠKOVÁ10092626795TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Matyáš ŠARAPATKA10074455059TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Ondřej GAZDA10093205361TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217 
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hana SVOBODOVÁ10090732265 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan NOŽINA10090731457 
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962 
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Kvido KOZLOVSKÝ10093325094TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK
Vít ŠURANSKÝ10021276932 
Daniel POLANSKÝ10047208163 
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matouš POKORNÝ10047323048Bikros Team Vyškov, z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Matěj BŘEZNA10093194550Vysočina Cycling
Robin KOTAČKA10093194449DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš ŘETICKÝ10093194651Vysočina Cycling