Závod: O pohár města Hradce Králové-ČP-časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevO pohár města Hradce Králové-ČP-časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
Junioři časovka
Juniorky časovka
Kadeti časovka
Kadetky časovka
Mladší žáci časovka
Starší žáci časovka
žákyně časovka
Ženy časovka
Datum startu13.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelWhirlpool Author Junior Hradec Králové
Adresa pořadateleBoleslavova 366,Hradec Králové, 50008
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpavelkapr@razdva.cz
Telefon731414914
Fax 
Propozice25-05-09-22-30-22propozice_filej_h.krlov-slatina_13.6.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-06-09-00-36-00Výsledky_20090613-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Ženy časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -NowiS TEAM 
3- - -Symbio+CE.Energy 
4Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Jarmila MACHAČOVÁVELOSERVIS TEAM 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CK Příbram 
20Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -CT WEBER 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
26Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
27- - -KC HLINSKO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31Tomáš MEDEKCT WEBER 
32- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
33- - -DUKLA PRAHA 
34- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -AC SPARTA PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
43- - -TJ STADION LOUNY 
44- - -ASO DUKLA BRNO 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
48- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
49- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
50- - -EX 23 SARONI factory team 
51- - -PUSKINAK.CZ 
52- - -TJ UNIČOV 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54- - -SKP DUHA Lanškroun 
55- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
56- - -SKP DUHA Lanškroun 
57- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -TJ FAVORIT BRNO 
59- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60- - -MRX TEAM BOŘITOV 
61- - -TJ UNIČOV 
62- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
63- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Starší žáci časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -TEAM LOUNY 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CK MTB Maraton 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
20- - -KC HLINSKO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov 
22- - -TJ KOVO PRAHA 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
24Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
25Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -TJ SIGMA HRANICE 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK VEHA TEAM 
6- - -KOLOKRÁM 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -MAX CURSOR 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
23- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
27- - -KČCL 1900 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
29- - -pavelsvision.com 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -M.K.V. SPORT 
32- - -JS SPORT - GIANT 
33- - -STEVENS Znojmo 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -JIRAPO-GIANT 
36- - -YOGI RACING OSTRAVA 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
39- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
42- - -DUKLA PRAHA 
43Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -NowiS TEAM 
46- - -ASO DUKLA BRNO 
47- - -CK BÍTOVSKÁ 
48- - -o 
49- - -TJ KOVO PRAHA 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
52- - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii Mladší žáci časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii žákyně časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Jana CZECZINKAROVÁMITAS TREK 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
Výsledky v kategorii Kadetky časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2- - -RAJEC TREK 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Juniorky časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -NowiS TEAM 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007649947CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046358910ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009500829 
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011372323KOVO PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10013286152CK Příbram
- - -10006505852SK VEHA TEAM
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ