Závod: 49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX

  
StavVýsledky
Název49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX
Třída 
Odvětví
Silnice
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu24.05.2019
Datum konce26.05.2019
Uzávěrka přihlášek10.05.2019
Místo konáníLanškroun
KrajPardubický
PořadatelCyklistický klub Lanškroun
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJiří Dvořák
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon777 850 808
Fax 
Propozice2019.05.24_MZM_Lanškroun_2019_etap.pdf (5.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

ETAPA04.pdf (27.05.2019)

Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Aleš BLAŽEK10048061864BIKE TEAM STUPNO
Dominik FRENCL10080547164 
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922REXONIX Racing Team
Jakub MELOUN10092625078CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Patrik FRENCL10016709646 
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439 
Pavel ŠUMPÍK10047373972Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam BERNÁT10047336081 
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669 
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981 
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Aleš ZEZULKA10093461504SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217 
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov