Závod: 49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX

  
StavVýsledky
Název49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX
Třída 
Odvětví
Silnice
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu24.05.2019
Datum konce26.05.2019
Uzávěrka přihlášek10.05.2019
Místo konáníLanškroun
KrajPardubický
PořadatelCyklistický klub Lanškroun
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJiří Dvořák
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon777 850 808
Fax 
Propozice2019.05.24_MZM_Lanškroun_2019_etap.pdf (5.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

ETAPA04.pdf (27.05.2019)

Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavel ŠUMPÍK10047373972Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Jakub ELBADRI10059129059DUKLA PRAHA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325GT OPPORTUNITY BRNO
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149BRILON RACING TEAM MB
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aleš BLAŽEK10048061864Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik FRENCL10080547164Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922ČED Bike Team
Jakub MELOUN10092625078Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Patrik FRENCL10016709646 
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš ZEZULKA10093461504SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402MORAVEC Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.