Závod: 49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX

  
StavVýsledky
Název49.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVX
Odvětví
Silnice
Kadetky
Žáci - starší
Datum startu24.05.2019
Datum konce26.05.2019
Uzávěrka přihlášek10.05.2019
Místo konáníLanškroun
KrajPardubický
PořadatelCyklistický klub Lanškroun
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJiří Dvořák
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon777 850 808
Fax 
Propozice2019.05.24_MZM_Lanškroun_2019_etap.pdf (5.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

ETAPA04.pdf (27.05.2019)

Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439Bike Freaks Holice
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj PEKAŘ10068131972IVAR CS - AUTHOR TEAM
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Zdeněk HRADISKÝ10058327494IVAR CS - AUTHOR TEAM
Aleš BLAŽEK10048061864Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik FRENCL10080547164Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub MELOUN10092625078Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Patrik FRENCL10016709646Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš ZEZULKA10093461504SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.