Závod: Mistrovství republiky - časovka (společné se SR)

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky - časovka (společné se SR)
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
J U N I O R K Y
M U Ž I - E L I T E
M U Ž I - U 2 3
Ž E N Y
Datum startu22.06.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-03-08-00-27-36V060622_MCR_Bratislava_time.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M U Ž I - E L I T E
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -RAPID PLZEŇ 
7Roman KREUZIGERMitchelton - Scott 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TMK OSTRAVA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
14René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
17- - -EXTREMERIDERS 
19Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
20Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
22Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
33Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
35Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
36- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
37- - -RAPID PLZEŇ 
42- - -Maloja Pushbikers 
44Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
45- - -Eleven Cube Riders 
46Petr ČAPEKSWEEP Ultimate Sport 
52- - -BMX PLZEŇ - LITICE 
 - - -KOLOKRÁM 
Výsledky v kategorii M U Ž I - U 2 3
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
4- - -DT - SPECIALIZED 
5Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
6Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -VELOSERVIS TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -MOUNTAINTIME FELT AROPEC 
13- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -MARIN - HOKOR 
19- - -KOLOKRÁM 
20Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
22- - -MIKE BIKE cycling team 
23- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
25- - -MARIN - HOKOR 
26Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -Cyklotrénink - František Trkal 
28- - -KC SLAVIA PRAHA 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -VEUS VYŠKOV 
5- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
6- - -CYKLOTRENINK.COM 
7Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -PELL´S TEAM 
9- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
12- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
19- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
7Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -PRODOLI RACING TEAM 
10Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -DT - SPECIALIZED 
15- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
18- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
19- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
29Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -CK Příbram 
32- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
35- - -CK KRÁLOVICE 
36- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
40- - -SKP DUHA Lanškroun 
43Jan FOJTÍKFORCE KCK ZLÍN 
44- - -SKP DUHA Lanškroun 
46- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
47Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
48- - -KRABCYCLES 
49- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
50Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
55Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
57- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
59- - -CS Specialized HK 
60- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
61- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
63Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
64- - -TEAM FORMAN CINELLI 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
77- - -TJ FAVORIT BRNO 
80- - -CK Příbram 
81- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
82- - -DT - SPECIALIZED 
85- - -CARABIK group 
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PROFI SPORT CHEB 
3Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Soňa JURKOVÁČSC Praha 
10- - -PELL´S TEAM 
11- - -GALAXY PRACHATICE 
14- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
15- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -VEUS VYŠKOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam