Závod: VC Whirlpool Author Junior hradec Králové

  
StavVýsledky
NázevVC Whirlpool Author Junior hradec Králové
Odvětví
Silnice
Junioři družstva
Kadeti družstva
Kadetky družstva
Žáci družstva
Ženy Juniorky družstva
Datum startu14.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelČP časovka družstev a dvojic
Adresa pořadateleBoleslavova 366,Hradec Králové, 50008
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpavelkapr@razdva.cz
Telefon731414914
Fax 
Propozice25-05-09-22-34-12propozice_filed_h.krlov-slatina_14.6.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-06-09-00-06-35Dvýsledky20090614-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -CT WEBER 
3Tomáš MEDEKCT WEBER 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -BIKE PRO RACING 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CK Příbram 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
7- - -DUKLA PRAHA 
7Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -KC HLINSKO 
9- - -TJ UNIČOV 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii Žáci družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TJ UNIČOV 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -CK MTB Maraton 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
1- - -RAJEC TREK 
Výsledky v kategorii Junioři družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -M.K.V. SPORT 
5Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -KOLOKRÁM 
6- - -KČCL 1900 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -pavelsvision.com 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8- - -JS SPORT - GIANT 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy Juniorky družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
2Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10046590191SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046581101SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009500829 
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10006505852SK VEHA TEAM
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046533308KOVO PRAHA
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046502790SK ZŠ HOSTIVAŘ