Závod: IL Sano Cup - o Pohár minerální vody IL Sano

  
StavNemá výsledky
NázevIL Sano Cup - o Pohár minerální vody IL Sano
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu19.06.2019
Datum konce19.06.2019
Uzávěrka přihlášek18.06.2019
Místo konáníPlzeň
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling
Adresa pořadateleNa Perštýně 17
PSČ11000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon+420603917656
Fax 
Propozicežákovské závody Sparta-cycling junior- IL Sano cup 20191 .pdf (29.04.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696AC SPARTA PRAHA
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Marek PFEFFER10092952151AC SPARTA PRAHA
Martin ŠAFRÁNEK10092951848AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Nela POLÁKOVÁ10092952454AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Tomáš NOVÝ10092951949AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Vojtěch HURDA10078848452kola-bbm.cz
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŠPATENKA10093559211SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.