Závod: Sprinterské dny Plzeň 2009

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň 2009
Odvětví
Dráha
Junioři - 100m 200m 500m
Junioři - sprint devět trumfů
Kadeti - 100m 200m 500m
Kadeti - sprint devět trumfů skupina A
Omnium JUNIOŘI
Omnium KADETI
Omnium ŽÁCI
Žáci - 100m 200m 500m
Žáci sprint celkově
Datum startu19.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE Cyklistika Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň 326 00
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon603810611
Fax 
Propozice27-05-09-14-41-05propozice_filep-drha-sprintersk-dny-plze-19.-21.6.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Omnium KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -CK Příbram 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint devět trumfů skupina A
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -CK Příbram 
10- - -MRX TEAM BOŘITOV 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SK VEHA TEAM 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - 100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -CK Příbram 
10Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK VEHA TEAM 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -MRX TEAM BOŘITOV 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Omnium ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -DUKLA PRAHA 
 Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Žáci sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Omnium JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii Junioři - 100m 200m 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint devět trumfů
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10013286152CK Příbram
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO