Závod: Oblastní přebor - průběžně doplňováno

  
StavVýsledky
NázevOblastní přebor - průběžně doplňováno
Odvětví
Silnice
ELITE
ELITE časovka Praha
ELITE silnice Plzeň
ELITE silnice Praha
ELITE St časovka
ELITE St silnice
JUNIOŘI
junioři časovka brno
junioři časovka olomouc
JUNIOŘI časovka Praha
JUNIOŘI Liberec časovka
JUNIOŘI Liberec silnice
Junioři Pardubický časovka
Junioři Pardubický silnice
JUNIOŘI Plzeň časovka
Junioři silnice brno
Junioři silnice olomouc
JUNIOŘI silnice Plzeň
JUNIOŘI silnice Praha
JUNIOŘI St časovka
JUNIOŘI St silnice
JUNIOŘI – JČ
juniorky časovka brno
JUNIORKY časovka Praha
JUNIORKY Plzeň časovka
Juniorky silnice brno
JUNIORKY silnice Plzeň
KADETI
KADETI - JČ
kadeti časovka brno
kadeti časovka olomouc
KADETI časovka Praha
kadeti časovka zlín
Kadeti Královehradecký časovka
Kadeti Královehradecký silnice
KADETI Liberec časovka
KADETI Liberec silnice
Kadeti Pardubický časovka
Kadeti Pardubický silnice
KADETI Plzeň časovka
kadeti silnice brno
kadeti silnice olomouc
KADETI silnice Plzeň
KADETI silnice Praha
kadeti silnice zlín
KADETI St časovka
KADETI St silnice
kadetky časovka olomouc
KADETKY časovka Praha
KADETKY Liberec silnice
KADETKY Plzeň časovka
Kadetky silnice brno
KADETKY silnice Plzeň
KADETKY silnice Praha
KADETKY St silnice
MLADŠÍ ŽÁCI silnice Plzeň
MLADŠÍ ŽÁCI silnice Praha
MLADŠÍ ŽÁCI St silnice
MUŽI + U23 Královéhradecký kraj
MUŽI + U23 Královéhradecký silnice
MUŽI + U23 Pardubický silnice
muži časovka olomouc
Muži silnice olomouc
Muži silnice zlín
STARŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI Liberec silnice
STARŠÍ ŽÁCI silnice Plzeň
STARŠÍ ŽÁCI silnice Praha
STARŠÍ ŽÁCI St silnice
žáci časovka brno
žáci časovka olomouc
ŽÁCI MLADŠÍ časovka Praha
Žáci mladší Pardubický časovka
ŽÁCI MLADŠÍ Plzeň časovka
ŽÁCI MLADŠÍ St časovka
žáci silnice brno
žáci silnice olomouc
žáci silnice zlín
ŽÁCI STARŠÍ - JČ
ŽÁCI STARŠÍ časovka Praha
Žáci starší Královehradecký časovka
Žáci starší Královehradecký silnice
ŽÁCI STARŠÍ Liberec časovka
Žáci starší Pardubický časovka
Žáci starší Pardubický silnice
ŽÁCI STARŠÍ Plzeň časovka
ŽÁCI STARŠÍ St časovka
Žákyně Královehradecký silnice
Žákyně mladší Pardubický časovka
Žákyně Pardubický silnice
Žákyně starší Pardubický časovka
ŽENY časovka Praha
ŽENY Liberec časovka
ŽENY Liberec silnice
Ženy Pardubický časovka
ŽENY silnice Praha
ženy silnice zlín
ŽENY St časovka
ŽENY St silnice
Datum startu24.05.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-06-09-22-14-25casovka_ozb.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ELITE St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii ELITE St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
 - - -SKIBIKECENTRUM.CZ team 
Výsledky v kategorii ŽENY Liberec časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽENY Liberec silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii ŽENY časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -Dexter Cycling 
Výsledky v kategorii Kadeti Královehradecký časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
2- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
3- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
Výsledky v kategorii Muži silnice olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
Výsledky v kategorii MUŽI + U23 Pardubický silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC HLINSKO 
2Pavel ADELKC HLINSKO 
3- - -CYKLO ATOM 
4- - -CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
5Martin ZÁRUBACK MTB Maraton 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii muži časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
2- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PRODOLI RACING TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -ASTANA WOMEN 
6- - -KČCL 1900 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -CK BÍTOVSKÁ 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -KČCL 1900 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ASTANA WOMEN 
Výsledky v kategorii KADETI Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Kadeti Pardubický silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -KC HLINSKO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -SKP DUHA Lanškroun 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Kadeti Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -KC HLINSKO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
8- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii Junioři Pardubický silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -JS SPORT - GIANT 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
4- - -CK MTB Maraton 
5- - -CK MTB Maraton 
6- - -KC HLINSKO 
7- - -DA - BA 
Výsledky v kategorii Junioři Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK MTB Maraton 
2- - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii ženy silnice zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM BIKECENTRUM Olomouc 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii kadeti silnice olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii kadeti časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
Výsledky v kategorii kadeti silnice brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -MORAVEC Team 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -MRX TEAM BOŘITOV 
Výsledky v kategorii kadeti časovka brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -MRX TEAM BOŘITOV 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři silnice brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -STEVENS Znojmo 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -Astana Pro Team 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
Výsledky v kategorii junioři časovka brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -STEVENS Znojmo 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
10- - -YOGI RACING OSTRAVA 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -Astana Pro Team 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci mladší Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
2- - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ Liberec časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI Liberec silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii KADETKY Liberec silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -SK VELO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -ČKMC PRAHA 
6Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ČKMC PRAHA 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
2- - -901 BIKES 
3Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
4- - -VELOCLUB KOLÍN 
5Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii žáci časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ UNIČOV 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI Liberec časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI Liberec silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii žáci silnice brno
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii žáci časovka brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci starší Pardubický silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -CK MTB Maraton 
3- - -KC HLINSKO 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci starší Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
2- - -CK MTB Maraton 
3- - -KC HLINSKO 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI + U23 Královéhradecký kraj
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii Junioři silnice olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii junioři časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii žáci silnice olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ SIGMA HRANICE 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadetky silnice brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -MORAVEC Team 
3Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
Výsledky v kategorii Ženy Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
Výsledky v kategorii MUŽI + U23 Královéhradecký silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Žákyně Královehradecký silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně starší Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
3- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii žáci silnice zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI – JČ
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Kadeti Královehradecký silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
2- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii ELITE silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MARIN - HOKOR 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -SUPERIOR RIDERS 
Výsledky v kategorii ELITE silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1Kamil KOPRNICKÝAXON SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žákyně Pardubický silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii KADETI časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii KADETI silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ELITE časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci starší Královehradecký silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
Výsledky v kategorii Žáci starší Královehradecký časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
Výsledky v kategorii Žákyně mladší Pardubický časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTGHOST Team 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
2- - -LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV 
Výsledky v kategorii KADETI - JČ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Tomáš MEDEKCT WEBER 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -CT WEBER 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš MEDEKCT WEBER 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -CT WEBER 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Muži silnice zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii ŽENY St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
Výsledky v kategorii ŽENY St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ALLTRAINING.CZ 
Výsledky v kategorii kadetky časovka olomouc
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
2- - -901 BIKES 
3Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY časovka Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
Výsledky v kategorii KADETKY silnice Praha
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
Výsledky v kategorii KADETI St časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii KADETI St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Michael KUBÍNELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - JČ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETKY Plzeň časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETKY silnice Plzeň
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii kadeti silnice zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Výsledky v kategorii kadeti časovka zlín
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI Liberec časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI Liberec silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii Juniorky silnice brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
Výsledky v kategorii juniorky časovka brno
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
Výsledky v kategorii KADETKY St silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam