Závod: Mistrovství ČR mládeže - časovka jednotlivců, dvojic a družstev (Ž,K)

  
StavVýsledky
NázevMistrovství ČR mládeže - časovka jednotlivců, dvojic a družstev (Ž,K)
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETI / CADETS časovka
KADETKY / CADETS FEMINI
KADETKY / CADETS FEMINI časovka
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI / MINIME časovka
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI časovka
Datum startu28.07.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelKarlovarský svaz cyklistiky, SCM Cheb
Adresa pořadateleK Nemocnici 10 Cheb
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpetrfial@email.cz
Telefon777 110 514 Fia
Fax 
Propozice1244019234-propozice-mistrovstv-r-mldee-star-actvo-kadeti-a-kadetky-asovka-jednotlivc.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

30-07-09-22-31-11MCR_ml_09_časovka_d.-výsl.list.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
7Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -TEAM LOUNY 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13- - -DUKLA PRAHA 
14Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
15- - -TJ TŽ TŘINEC 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -TJ SIGMA HRANICE 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -TJ SIGMA HRANICE 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov 
25- - -CK FESO PETŘVALD 
26- - -CK FESO PETŘVALD 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
2- - -TEAM LOUNY 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ UNIČOV 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
11- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -VEUS VYŠKOV 
15- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -MORAVEC Team 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
21Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -HNÍZDIL TEAM 
28- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
29- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
30Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
31- - -CT WEBER 
32Tomáš MEDEKCT WEBER 
33- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
38Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
39Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -DUKLA PRAHA 
42- - -EX 23 SARONI factory team 
43- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
44- - -TJ STADION LOUNY 
45Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
46- - -CK Příbram 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
1- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -BIKE PRO RACING 
2- - -MORAVEC Team 
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -CT WEBER 
4Tomáš MEDEKCT WEBER 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -DUKLA PRAHA 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
7Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -PUSKINAK.CZ 
8Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
10- - -HNÍZDIL TEAM 
10- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -ACS DRAK VRBNO 
13Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
13- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MORAVEC Team 
8- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -RAJEC TREK 
10- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -RAJEC TREK 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
5- - -MORAVEC Team 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
5Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SUPERIOR RIDERS 
1- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
2- - -SKI KLUB ŠUMAVA 
2Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
4Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10009088274DUKLA PRAHA
- - -10007704612 
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10007503134CCC Team
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10008993092ASO DUKLA BRNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří ČECHMAN10046986982CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
- - -10007649947CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10047773894CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10046733570ACS DRAK VRBNO
- - -10046550583KC HLINSKO
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10047162592HNÍZDIL TEAM
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10008975009 
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10046712857AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008974908TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10014058819SK PETŘÍN PLZEŇ