Závod: MČR a MSR na silnici

  
StavVýsledky
NázevMČR a MSR na silnici
Odvětví
Silnice
Elite silnice
Junior casovka
Junior silnice
Juniorky silnice
Juniorky women junirs časovka
Muži Elite CZE časovka
Muži U23 CZE časovka
ženy silnice
Ženy women časovka
Datum startu24.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkvetan@dukla.sk
Telefon 
Fax 
Propozice04-06-09-12-00-17propozice_filepropozice.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

28-06-09-21-32-09silnice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Elite silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
6- - -Bikonur Cycling Team 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
12- - -KC SLAVIA PRAHA 
13Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
18Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
19Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -KOLOKRÁM 
32Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
34Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -LAWI Stars - GIANT 
37- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
40- - -TEAM SKY 
41Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
42- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
43- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
45- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
46Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
47- - -SKP DUHA Lanškroun 
48- - -BMC RACING 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -Klein Constantia 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Adam HOMOLKABORA - hansgrohe 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -MAX CURSOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -FORCE KCK ZLÍN 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Muži Elite CZE časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAPID PLZEŇ 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -LAWI Stars - GIANT 
4- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
8Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -KC BRNO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
15Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
16- - -Cyklotrénink - František Trkal 
17Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
18- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
19Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
20Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
21- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
22- - -CYKLO MXM HULÍN 
23- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
24- - -JIKO ČÁCHA SUŠICE 
Výsledky v kategorii Ženy women časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Symbio+CE.Energy 
2- - -ASTANA WOMEN 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -NowiS TEAM 
7Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
12- - -NowiS TEAM 
13- - -PELL´S TEAM 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
18- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
Výsledky v kategorii ženy silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -Symbio+CE.Energy 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -ALLTRAINING.CZ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
13- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii Muži U23 CZE časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -Klein Constantia 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
12Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
13- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -MARIN - HOKOR 
16- - -AD CYKLO BRODEK 
17Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
19- - -CYKLO ATOM 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
23Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
24- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
25- - -Bikonur Cycling Team 
Výsledky v kategorii Junior casovka
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -KOLOKRÁM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -MAX CURSOR 
13Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
14Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
17Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
22Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -STEVENS Znojmo 
30- - -Symbio+CE.Energy 
31Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -SK VEHA TEAM 
35Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
38- - -YOGI RACING OSTRAVA 
40Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
41- - -JIRAPO-GIANT 
42- - -KČCL 1900 
45- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
50- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
52- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
53- - -pavelsvision.com 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
62- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junior silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Astana Pro Team 
2Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -MAX CURSOR 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -KOLOKRÁM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -ETIXX - QUICK STEP 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
16Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -SK VEHA TEAM 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
22- - -JIRAPO-GIANT 
23- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -PELL´S HARD BIKERS 
35- - -STEVENS Znojmo 
36Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
38Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
39- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40- - -Symbio+CE.Energy 
42Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
43- - -KČCL 1900 
44- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -EX 23 SARONI factory team 
46- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
52- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
54- - -DUKLA PRAHA 
55- - -YOGI RACING OSTRAVA 
57- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
65- - -DUKLA PRAHA 
66- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
68- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
70- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
71- - -AC SPARTA PRAHA 
72- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
73- - -ASO DUKLA BRNO 
74- - -CK BÍTOVSKÁ 
75- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
76- - -TJ KOVO PRAHA 
77- - -pavelsvision.com 
Výsledky v kategorii Juniorky women junirs časovka
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -NowiS TEAM 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
7Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Juniorky silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10011864696CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10012562086VEUS VYŠKOV
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10046877959CYKLO MXM HULÍN
- - -10003322737SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM
- - -10004772077KC HLINSKO
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004517857KOLOKRÁM
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006505852SK VEHA TEAM
- - -10011866518CYKLO MXM HULÍN
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10005715708MARIN - HOKOR
- - -10015111166TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10003176631LAPIERRE SWEEP
Roman HANZELÍN10047845333AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10006601539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA