Závod: MČR mládeže - silniční závod jednotlivců Cheb 2009

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže - silniční závod jednotlivců Cheb 2009
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS silnice
KADETKY / CADETS FEMINI silnice
STARŠÍ ŽÁCI / MINIME silnice
STARŠÍ ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI silnice
Datum startu1.08.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelKarlovarský svaz cyklistiky, SCM Cheb
Adresa pořadateleK Nemocnici 10 Cheb
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailpetrfial@email.cz
Telefonředitel závodu
Fax 
Propozice1244723907-propozice-mr-mldee-silnin-zvod-jednotlivc-cheb-2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-08-09-21-20-07V090801_Cheb.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7- - -MORAVEC Team 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
16Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -VEUS VYŠKOV 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -CT WEBER 
27- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -BIKE PRO RACING 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -HNÍZDIL TEAM 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -TJ UNIČOV 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -EX 23 SARONI factory team 
42- - -SKP DUHA Lanškroun 
43- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -CK Příbram 
47Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
48- - -ACS DRAK VRBNO 
49- - -TJ STADION LOUNY 
50- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
52- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
53- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
54- - -ASO DUKLA BRNO 
55- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 Pavel KOPECKÝVysočina Cycling 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SK VEHA TEAM 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI / MINIME silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
3- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11Adam ŤOUPALÍKCorendon-Circus 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -TJ TŽ TŘINEC 
15- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
16- - -TJ UNIČOV 
17Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
18- - -TJ SIGMA HRANICE 
19Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov 
22Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -CK FESO PETŘVALD 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
29Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
30- - -TJ SIGMA HRANICE 
31- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SUPERIOR RIDERS 
2Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4Elena VANÍČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10007503134CCC Team
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046452674TJ FAVORIT BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUBÍN10012252801ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10008698557EX 23 SARONI factory team
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10046733570ACS DRAK VRBNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10008982483DUKLA PRAHA
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10047162592HNÍZDIL TEAM
- - -10007397848MORAVEC Team
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
Vendula KUNTOVÁ10007654088GHOST Team
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS