Závod: MČR na dráze 2009

  
StavVýsledky
NázevMČR na dráze 2009
Odvětví
Silnice
Junioři - 1km
Junioři - 3km
Junioři - bodovací
Junioři - Keirin
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací družstev
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací 20 km
Kadeti - Keirin
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev
Kadeti - stíhací družstev
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 16 km
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žákyně + Kadetky - 2km
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km (ČP dráha)
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint celkově
Žákyně bodovací pouze pro ČP silnice
Datum startu15.07.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice16-06-09-00-00-08propozice_fileprostjov-09.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

mcr_draha_prostejov_2009.zip (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -MRX TEAM BOŘITOV 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -CK Příbram 
5- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SK VEHA TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -MRX TEAM BOŘITOV 
17- - -CK Příbram 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -TJ UNIČOV 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
27- - -SK VEHA TEAM 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CK Příbram 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -TJ UNIČOV 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -SK VEHA TEAM 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
11- - -CK Příbram 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací 20 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ UNIČOV 
16Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -MRX TEAM BOŘITOV 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -CK Příbram 
3- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -CK Příbram 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ UNIČOV 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 16 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km (ČP dráha)
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žákyně bodovací pouze pro ČP silnice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16- - -TJ STADION LOUNY 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -pavelsvision.com 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21- - -STEVENS Znojmo 
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -STEVENS Znojmo 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -pavelsvision.com 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
28Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -STEVENS Znojmo 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -pavelsvision.com 
17- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
22- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
27- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -STEVENS Znojmo 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -pavelsvision.com 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -STEVENS Znojmo 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -pavelsvision.com 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -STEVENS Znojmo 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -STEVENS Znojmo 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -STEVENS Znojmo 
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -pavelsvision.com 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10007503134CCC Team
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007759172STEVENS Znojmo
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10013286152CK Příbram
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA