Závod: Memoriál Jiřího Hudínka
| |
---|
Stav | Nemá výsledky |
Název | Memoriál Jiřího Hudínka |
Třída | |
Odvětví | SilniceJUNIOŘI / JUNIOR MEN JUNIORKY / JUNIOR FEMINI KADETI / CADET MEN KADETKY / CADET FEMINI MUŽI / MEN ŽÁCI mladší / MINIME ŽÁCI starší / MINIME ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI ŽENY / WOMEN |
Datum startu | 10.06.2007 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | Jindřichův Hradec |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | marek@mixa.name |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
2 | Jiří NESVEDA | AC SPARTA PRAHA | |
3 | Martin PEČENKA | CYKLO ATOM | |
4 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
5 | - - - | Androni Giocattoli-Venezuela | |
6 | Pavel ŠUBRT | AC SPARTA PRAHA | |
7 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
8 | Josef SOUKUP | CYKLO ATOM | |
9 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
10 | - - - | SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM | |
11 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
12 | - - - | SPECIALIZED RACING XC | |
13 | - - - | RAPID PLZEŇ | |
14 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
15 | Jiří KŘIVÁNEK | ETHIC SPORT | |
17 | Jiří BRÁZDIL | Open Cycling Academy z.s. | |
18 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
19 | - - - | MARIN - HOKOR | |
20 | Lukáš HORÁK | PUSKINAK.CZ | |
21 | Petr PUČELÍK | CYKLO ATOM | |
22 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
23 | Tomáš DUDEK | CK Kolo-park.cz | |
24 | Jiří HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
25 | - - - | PRODOLI RACING TEAM | |
| Martin ŠKEŘÍK | TJ DUKLA BRNO | |
| - - - | Cyklotrénink - František Trkal | |
| - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIOR MEN
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
2 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
3 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
4 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
6 | - - - | PRODOLI RACING TEAM | |
7 | - - - | Bikonur Cycling Team | |
8 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
9 | - - - | Klein Constantia | |
10 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
11 | - - - | MARATON CENTRUM JIČÍN | |
12 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
13 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
14 | - - - | caffenannini.cz CyclingMTBteam | |
15 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
16 | Filip ADEL | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
17 | Marek VOLF | CK Příbram - Fany GASTRO | |
18 | - - - | CK Příbram | |
19 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
20 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
21 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
22 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
23 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
24 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
25 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
26 | - - - | CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL | |
27 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
28 | - - - | CT J.HRADEC U SK KAMEN | |
29 | Michal MALÍK | LAWI Stars - GIANT | |
30 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
31 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
32 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
33 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
34 | Karel NEPRAŠ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
35 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
| - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
| - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
| Tomáš HAVELKA | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
| - - - | TJ STADION LOUNY | |
| Jiří KAŇKOVSKÝ | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
| - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
| - - - | EX 23 SARONI factory team | |
| - - - | CYKLO VELEŠÍN | |
| - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
| - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | KC ŽAKO PARDUBICE | |
| - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Pavla HAVLÍKOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
2 | - - - | ALLTRAINING.CZ | |
3 | - - - | CYKLOTRENINK.COM | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
5 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
6 | - - - | CK Příbram | |
Výsledky v kategorii KADETI / CADET MEN
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
2 | Karel HNÍK | PARDUS TUFO Prostějov | |
3 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
4 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
5 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
6 | - - - | STEVENS Znojmo | |
7 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
8 | - - - | Symbio+CE.Energy | |
9 | Lukáš SMOLA | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | |
10 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
11 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
12 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
14 | - - - | CK FESO PETŘVALD | |
15 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
16 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
17 | Petr VAKOČ | ETIXX - QUICK STEP | |
18 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
19 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
20 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
21 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
22 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
23 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
24 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
25 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
26 | - - - | WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK | |
27 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
28 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
29 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
30 | - - - | KOLOKRÁM | |
31 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
32 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
33 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
34 | - - - | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | |
35 | Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
36 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
37 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
38 | - - - | DUKLA PRAHA | |
39 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
| - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
| - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
| - - - | KC ŽAKO PARDUBICE | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
| - - - | TJ STADION LOUNY | |
| - - - | TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | |
| - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
| - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
| Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
| - - - | JIRAPO-GIANT | |
| - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
| - - - | AC SPARTA PRAHA | |
| - - - | TJ DUKLA BRNO | |
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PROFI SPORT CHEB | |
2 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
3 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
4 | - - - | PELL´S TEAM | |
6 | - - - | CK LUCAS FRAMES BLŠANY | |
7 | - - - | PELL´S TEAM | |
8 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI starší / MINIME
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
2 | Jan KRAUS | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
5 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
6 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
7 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
10 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
11 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
12 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
13 | - - - | SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA | |
14 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
15 | - - - | KC HLINSKO | |
16 | - - - | CT WEBER | |
17 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
18 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
19 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
20 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
21 | - - - | CK Příbram | |
22 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
23 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
| - - - | CYKLO ATOM | |
| - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
| - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
| - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| Tomáš MEDEK | CT WEBER | |
| - - - | SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA | |
| František SISR | CCC SPRANDI POLKOWICE | |
| - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
| - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
2 | Martina MIKULÁŠKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK | |
2 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | Lucie HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TEAM CYCLING FANINI | |
5 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší / MINIME
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | TJ AŠ ML.BOLESLAV | |
3 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
Nebyl nalezen žádný záznam |