Závod: Memoriál Jiřího Hudínka

  
StavNemá výsledky
NázevMemoriál Jiřího Hudínka
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIOR MEN
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADET MEN
KADETKY / CADET FEMINI
MUŽI / MEN
ŽÁCI mladší / MINIME
ŽÁCI starší / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / WOMEN
Datum startu10.06.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelJindřichův Hradec
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
3Martin PEČENKACYKLO ATOM 
4Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
5- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
6Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SPECIALIZED RACING XC 
13- - -RAPID PLZEŇ 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
17Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -MARIN - HOKOR 
20Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
21Petr PUČELÍKCYKLO ATOM 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -PRODOLI RACING TEAM 
 Martin ŠKEŘÍKTJ DUKLA BRNO 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIOR MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PRODOLI RACING TEAM 
7- - -Bikonur Cycling Team 
8- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
9- - -Klein Constantia 
10- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
17Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -CK Příbram 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
22- - -TEAM FORMAN CINELLI 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
29Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
30- - -CYKLOTEAM OSTROV 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
34Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii KADETI / CADET MEN
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -STEVENS Znojmo 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -Symbio+CE.Energy 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -CK FESO PETŘVALD 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -ETIXX - QUICK STEP 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -SKP DUHA Lanškroun 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -SKP DUHA Lanškroun 
30- - -KOLOKRÁM 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
34- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
35Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
36- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
37- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -JIRAPO-GIANT 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PROFI SPORT CHEB 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -PELL´S TEAM 
6- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
7- - -PELL´S TEAM 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI starší / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PUSKINAK.CZ 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -KC HLINSKO 
16- - -CT WEBER 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
21- - -CK Příbram 
22- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM CYCLING FANINI 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam