Závod: Mistrovství republiky - silnice (společné se SR)

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky - silnice (společné se SR)
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
M U Ž I
Ž E N Y + J U N I O R K Y
Datum startu26.06.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-03-08-00-37-44V060624_MCR_Myjava_road_j+z.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
4Petr PUČELÍKCYKLO ATOM 
5René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -Jesenická cyklistická 
10- - -TEAM BIKECENTRUM Olomouc 
13Roman KREUZIGERMitchelton - Scott 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15Petr HERMANSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
19Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
21- - -RAPID PLZEŇ 
22Adam HOMOLKABORA - hansgrohe 
23Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
27- - -DT - SPECIALIZED 
28- - -TEAM ENDEKA 
29- - -TEAM SKY 
30Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
32- - -CK Příbram 
34- - -TEAM DUKLA PRAHA 
35- - -TEAM LOUNY 
37Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
38- - -TEAM FORMAN CINELLI 
39Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
46- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
48- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
49- - -TEAM FORMAN CINELLI 
51- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -CYKLO ATOM 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -TMK OSTRAVA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -XCR SVORADA SIDI 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 - - -EXTREMERIDERS 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -MOUNTAINTIME FELT AROPEC 
 Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PELL´S TEAM 
 Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
 - - -CYKLO MXM HULÍN 
 - - -CK Příbram 
 - - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
 Tomáš KONEČNÝPARDUS TUFO Prostějov 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -LOKO TRUTNOV - COAL-BOX.COM 
 - - -SWEEP Ultimate Sport 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
 - - -SPECIALIZED RACING XC 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -DMT RACING TEAM 
 Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 Martin PEČENKACYKLO ATOM 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -Eleven Cube Riders 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -FORCE KCK ZLÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -XCR SVORADA SIDI 
 - - -CK STOCK PLZEŇ 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -ELEM - KCK ZLÍN 
 Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -NEUMĚTEL 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -BMC RACING 
 - - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii Ž E N Y + J U N I O R K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -ASTANA WOMEN 
4Ladislav NETUŠILLOKOMOTIVA LIBEREC 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
10- - -PELL´S TEAM 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
13Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
14- - -CYKLOTRENINK.COM 
15Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
16- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
17- - -VEUS VYŠKOV 
19- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
21- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23Soňa JURKOVÁČSC Praha 
24- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
27- - -PELL´S TEAM 
28- - -CK Příbram 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -GALAXY PRACHATICE 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
4- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
5- - -PRODOLI RACING TEAM 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
10- - -PUSKINAK.CZ 
12Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
20- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
21- - -TEAM FORMAN CINELLI 
22- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
23- - -SKP DUHA Lanškroun 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
26- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -DT - SPECIALIZED 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
34- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
35Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
37Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
40- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
49- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
50- - -SRAM RUBENA TREK 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54- - -CK Příbram 
55Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
56- - -CT MLADÁ BOLESLAV 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -CK KRÁLOVICE 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jan FOJTÍKFORCE KCK ZLÍN 
 - - -CARABIK group 
 - - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TMK OSTRAVA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -CK Příbram 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DURATEC team Mar. Lázně 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -KRABCYCLES 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CS Specialized HK 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam