Závod: REGIONEM ORLICKA, Lanškroun 2009

  
StavVýsledky
NázevREGIONEM ORLICKA, Lanškroun 2009
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS 1
JUNIOŘI / JUNIORS 2
JUNIOŘI / JUNIORS 3
JUNIOŘI / JUNIORS 4
JUNIOŘI / JUNIORS celkově
Datum startu24.07.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceRO2009.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-07-09-08-07-10V090726_RO.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 1
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
3- - -MAX CURSOR 
4- - -STEVENS Znojmo 
6Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
11Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
12- - -PELL´S HARD BIKERS 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -JIRAPO-GIANT 
21Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
33- - -Astana Pro Team 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42- - -YOGI RACING OSTRAVA 
44- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
45- - -ASO DUKLA BRNO 
46- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
47- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
48- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
49- - -KČCL 1900 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
53- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
58- - -pavelsvision.com 
59- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
61- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
62- - -AC SPARTA PRAHA 
63- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
64- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
67- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
68- - -DUKLA PRAHA 
70- - -CK MTB Maraton 
71- - -DUKLA PRAHA 
72- - -CK BÍTOVSKÁ 
73- - -TJ KOVO PRAHA 
75- - -TJ FAVORIT BRNO 
76- - -EX 23 SARONI factory team 
79- - -CK Příbram 
80- - -TJ FAVORIT BRNO 
81- - -KC HLINSKO 
82- - -SKP DUHA Lanškroun 
84- - -EX 23 SARONI factory team 
85- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
14- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
16Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
18- - -KČCL 1900 
19- - -DUKLA PRAHA 
21- - -Astana Pro Team 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23- - -MAX CURSOR 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
28Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
33- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
34Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
39- - -pavelsvision.com 
41- - -JIRAPO-GIANT 
43- - -DUKLA PRAHA 
48- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
49- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -DUKLA PRAHA 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
64- - -CK Příbram 
65- - -YOGI RACING OSTRAVA 
66Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
67- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
68- - -CK MTB Maraton 
69- - -AC SPARTA PRAHA 
70- - -ASO DUKLA BRNO 
73- - -CK BÍTOVSKÁ 
75- - -TJ FAVORIT BRNO 
76- - -EX 23 SARONI factory team 
77- - -TJ KOVO PRAHA 
78- - -TJ FAVORIT BRNO 
80- - -PELL´S HARD BIKERS 
81- - -KC HLINSKO 
82- - -EX 23 SARONI factory team 
83- - -SKP DUHA Lanškroun 
85- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
4- - -MAX CURSOR 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -JIRAPO-GIANT 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
16Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
17Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
18- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19- - -Astana Pro Team 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
32- - -KČCL 1900 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -PELL´S HARD BIKERS 
36Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
37- - -YOGI RACING OSTRAVA 
38Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
41- - -STEVENS Znojmo 
42Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
45- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
49- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
50- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
51- - -pavelsvision.com 
53- - -DUKLA PRAHA 
55- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
60- - -CK BÍTOVSKÁ 
63- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
64Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
65- - -DUKLA PRAHA 
66- - -DUKLA PRAHA 
68- - -CK Příbram 
70- - -TJ FAVORIT BRNO 
71- - -EX 23 SARONI factory team 
72- - -EX 23 SARONI factory team 
73- - -TJ KOVO PRAHA 
74- - -TJ FAVORIT BRNO 
76- - -KC HLINSKO 
77- - -AC SPARTA PRAHA 
78- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CK MTB Maraton 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS 4
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
3Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -STEVENS Znojmo 
6Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
7Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -MAX CURSOR 
15- - -JIRAPO-GIANT 
16Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
23Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -KČCL 1900 
29Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
30- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
31- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
32- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
33- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
37- - -Astana Pro Team 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
44- - -PELL´S HARD BIKERS 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
48- - -YOGI RACING OSTRAVA 
49- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
50- - -DUKLA PRAHA 
54- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
55- - -DUKLA PRAHA 
58- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
59- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
61Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -pavelsvision.com 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
10Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -MAX CURSOR 
12Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
15- - -Astana Pro Team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -JIRAPO-GIANT 
20- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -KČCL 1900 
28- - -TJ KOVO PRAHA 
30Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
32- - -STEVENS Znojmo 
33- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
34Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -PELL´S HARD BIKERS 
41- - -YOGI RACING OSTRAVA 
42- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
45- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
48- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
49- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
50- - -DUKLA PRAHA 
51- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
57- - -DUKLA PRAHA 
59Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -pavelsvision.com 
 - - -CK MTB Maraton 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram 
 - - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047965672ASO DUKLA BRNO
- - -10007503134CCC Team
- - -10012053040SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007759172STEVENS Znojmo
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10006803421EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047726610CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED