Závod: Regionem Orlicka, Lanškroun 2019

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka, Lanškroun 2019
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Kadeti
Datum startu2.08.2019
Datum konce4.08.2019
Uzávěrka přihlášek17.07.2019
Místo konáníLanškroun
KrajPardubický
PořadatelSportovní klub policie Duha, z.s
Adresa pořadateleDukelských hrdinů 423, Lanškroun
PSČ56301
Kontaktní osobaMgr. Petr Bucháček
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon+420604483940
Fax 
Propozice2019 .08.02_Regionem Orlicka_etap.pdf (4.06.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190804 RO2019 E4.pdf (5.08.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam SYRKO10118488009ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464Team Forman Energetic
Marek MAJDANICS10047335778AC SPARTA PRAHA
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
David RAČAN10047455111 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879 
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Daniel SPORYSCH10056004346 
Daniel ŽVAK10047227462 
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jan ŠINDELÁŘ10047236960 
Jan OSWALD10092711166ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Matyáš PÁVEK10047423785 
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Pirelli
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245AMT Team
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jan VALL10047292635 
Mirek MÜLLER10047261616 
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Patrik RADEK10096132943 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Antonín REH10047358313 
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov