Závod: IL Sano cup

  
StavNemá výsledky
NázevIL Sano cup
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu28.08.2019
Datum konce28.08.2019
Uzávěrka přihlášek27.08.2019
Místo konáníPlzeň
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon00420603917656
Fax 
Propozicežákovské závody Sparta-cycling junior- IL Sano cup 20191 .pdf (19.08.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696AC SPARTA PRAHA
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Marek PFEFFER10092952151AC SPARTA PRAHA
Martin ŠAFRÁNEK10092951848AC SPARTA PRAHA
Nela POLÁKOVÁ10092952454AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel KOUBA10081498269CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Ondřej KOUBA10094588017CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Lucie MITRYCHOVÁ10067451255kola-bbm.cz
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Vojtěch HURDA10078848452kola-bbm.cz
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Veronika HORKÁ10093182022SK BIKETIME BULLS PÍSEK
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.