Závod: IL Sano cup

  
StavNemá výsledky
NázevIL Sano cup
Třída 
Odvětví
Silnice
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu28.08.2019
Datum konce28.08.2019
Uzávěrka přihlášek27.08.2019
Místo konáníPlzeň
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon00420603917656
Fax 
Propozicežákovské závody Sparta-cycling junior- IL Sano cup 20191 .pdf (19.08.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Vojtěch HURDA10078848452kola-bbm.cz
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Veronika HORKÁ10093182022kola-bbm.cz
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Ondřej KOUBA10094588017CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Nela POLÁKOVÁ10092952454Akademie cyklistických sportů
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek PFEFFER10092952151Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Lucie MITRYCHOVÁ10067451255kola-bbm.cz
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Daniel KOUBA10081498269CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ