Závod: 17. ČP Terezín

  
StavVýsledky
Název17. ČP Terezín
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu22.09.2019
Datum konce22.09.2019
Uzávěrka přihlášek13.09.2019
Místo konáníŽidovice
KrajÚstecký, ČSC
PořadatelTJ Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.09.22_ČP_Židovice_mládež_sil.pdf (3.09.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190922 ALL.pdf (22.09.2019)

Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696AC SPARTA PRAHA
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Martin ŠAFRÁNEK10092951848AC SPARTA PRAHA
Matěj ZÁHOREC10046056994AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718AC SPARTA PRAHA
Nela POLÁKOVÁ10092952454AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Filip RUDIŠ10093416438CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David BÍLÝ10080865345Cyklistický klub Litvínov, z .s.
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam SMEJKAL10081593754IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla STRÁNSKÁ10084771617IVAR CS - AUTHOR TEAM
Aneta DLOUHÁ10072204154IVAR CS - AUTHOR TEAM
Antonín JOHN10093382486IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675IVAR CS - AUTHOR TEAM
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
Eliáš HOFMAN10066694655IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef MELICHAR10085081209IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Lukáš KRISTL10084771920IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj HAVELKA10084969859IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš HÁJEK10083492833IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Zdeněk HRADISKÝ10058327494IVAR CS - AUTHOR TEAM
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
David KVÁČ10093020657KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan OSWALD10092711166KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Klára CEBULOVÁ10060004281KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj HAVEL10085962794KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej DAVID10085962895KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Otakar ČAPEK10091472192KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Nikola DRÁBEK10092930125SKP DUHA Lanškroun
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Isaac Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Isaac Team
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jonáš Pavel BREDLER10054142249TJ AŠ ML.BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Isaac Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.