Závod: 500+1 kolo

  
StavVýsledky
Název500+1 kolo
Třída 
Odvětví
Dráha
Elite
Datum startu7.07.2020
Datum konce9.07.2020
Uzávěrka přihlášek4.07.2020
Místo konání500+1 kolo
Kraj 
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice500 1kolo_2020_CZE_schválené_komplet.pdf (8.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

joinPdf_6df3f929fc296b310d0f445ff8d30f78.pdf (10.07.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336 
Petr FIALA10009386550 
David PAGÁČ10046312632 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263 
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
František SISR10007503134ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Nicolas PIETRULA10008988648 
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Dominik JUST10010022003TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof SÚKENÍK10106025731TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matteo LA CARBONARA10106721808TJ FAVORIT BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Ondřej GAZDA10093205361TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Daniel BABOR10015327903ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Filip ŘEHA10059238890ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508ATT Investments
Aleš ROZEHNAL10106704226TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David BLAŽEK10054302402Open Cycling Academy z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan FRELICH10104975000 
Jan PÍCHAL10104975303 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matouš LIPENSKÝ10092014786 
Matouš POKORNÝ10047323048Bikros Team Vyškov, z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vít LIPENSKÝ10056569673 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693