Závod: ČP O cenu Tatra Kopřivnice

  
StavVýsledky
NázevČP O cenu Tatra Kopřivnice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu22.08.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailKKempny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-07-09-23-45-18propozice_filep_kopivnice_22.8.2009-doc.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26-08-09-12-22-03petrvald_krit.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
3Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -NOVATOP - LAPIERRE 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
18Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -CK FESO PETŘVALD 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -ACS DRAK VRBNO 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
30- - -CK Příbram 
31- - -SK VEHA TEAM 
32- - -TJ UNIČOV 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
35- - -SKP DUHA Lanškroun 
36- - -SKP DUHA Lanškroun 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
8- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAX CURSOR 
12- - -TJ ROŽNOV p.R. odd. cyklistiky 
13Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -HEAD BIKE Opava 
20Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -DUKLA PRAHA 
24- - -CK BÍTOVSKÁ 
25Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
28- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -CK FESO PETŘVALD 
32Marek SEDLÁČEKSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
3- - -ACS DRAK VRBNO 
4- - -NOVATOP - LAPIERRE 
5- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -CK FESO PETŘVALD 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
11Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -CK FESO PETŘVALD 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ACS DRAK VRBNO 
17- - -TJ SIGMA HRANICE 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
2- - -Dexter Cycling 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10013182078TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10007503134CCC Team
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10011864696CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10009500829 
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10013286152CK Příbram
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10046733570ACS DRAK VRBNO
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006601539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10013182179TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046801369KOVO PRAHA