Závod: Lidice 2020

  
StavVýsledky
NázevLidice 2020
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Datum startu18.07.2020
Datum konce19.07.2020
Uzávěrka přihlášek11.07.2020
Místo konáníZáboří, Lidice
KrajStředočeský
PořadatelCyklo Lidice
Adresa pořadateleSmetanova 1538, Kladno
PSČ27201
Kontaktní osobaAlena Slánská
E-mailalena.slanska@seznam.cz
Telefon602 629 904
Fax 
Propozice2020.07.19_Lidice_55.ročník.pdf (22.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V200719 Lidice.pdf (19.07.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Oscar UHLIG10036365179 
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Michal PUSTULA10055798626AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048CAT Trenčín
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Pavel KELEMEN10006422895TEAM DUKLA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HAVRÁNEK10106850736CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Václav ŠŇUPÁREK10015771978CT Team Novo Nordisk Development
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Martin HELCEL10105690271CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Tomáš ČER10047750757CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
František Sisr10007503134ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal SCHLEGEL10008659050ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Andreas HOFER10006824336Hrinkow Advarics Cycleang
Christopher HATZ10008725435Hrinkow Advarics Cycleang
Daniel EICHINGER10015603442Hrinkow Advarics Cycleang
Hannes BRANDECKER10035084476Hrinkow Advarics Cycleang
Jonas RAPP10009404233Hrinkow Advarics Cycleang
Michael KONCZER10014465613Hrinkow Advarics Cycleang
Stefan BRANDLMEIER10013842486Hrinkow Advarics Cycleang
Timon LODERER10011724957Hrinkow Advarics Cycleang
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Adam STIBAL10047444805RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jiří BRÁZDIL10005905159RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577 
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SWEEP FACTORY TEAM
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Pavel GRÄSSLE10093567695TUFO PARDUS Prostějov
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Matyáš JANOŠ10046331224Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.