Závod: Velká cena kyjovského Slovácka

  
StavVýsledky
NázevVelká cena kyjovského Slovácka
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
M L A D Š Í Ž Á C I + Ž Á K Y N Ě
M U Ž I
S T A R Š Í Ž Á C I
Datum startu24.09.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

22-03-08-00-43-52V060924_Kyjov_silnice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
2Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
4Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
5Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
6- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
7- - -BIKESTYLE.CZ 
8- - -DAMIL SABY TEAM 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TMK OSTRAVA 
11- - -Cyklotrénink - František Trkal 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
18Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
19René JAURISFAVORIT RACING 
20- - -Bikonur Cycling Team 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
25- - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PELL´S TEAM 
 - - -CK Příbram 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 Zdeněk NOSEKASO DUKLA BRNO 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -Eleven Cube Riders 
 - - -TJ BANÍK OSTRAVA OKD 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -DRÁSAL TEAM HOLEŠOV 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
6- - -PELL´S TEAM 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
9- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
 Soňa JURKOVÁČSC Praha 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram 
 - - -GALAXY PRACHATICE 
 Lucie VESELÁGT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Astana Pro Team 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -SKP DUHA Lanškroun 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -BMC RACING 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -Klein Constantia 
21- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
22- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -STEVENS Znojmo 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -CK BÍTOVSKÁ 
32Roman BULIS4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -SPOKE.CZ 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -CIO TECHNIKA BRNO 
38- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
39- - -ASO DUKLA BRNO 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ DUKLA BRNO 
44- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
7Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
8Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SKP DUHA Lanškroun 
12- - -CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
15Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
21- - -CK Příbram 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28- - -KRABCYCLES 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -VEUS VYŠKOV 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30Michal SLÁMA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
31Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
34Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
36- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
37Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
40Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
41Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
42- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -Č.O.K.C. PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii M L A D Š Í Ž Á C I + Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
13- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
14- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -CK Příbram 
22- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SKP DUHA Lanškroun 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam