Závod: O cenu města Petřvald

  
StavVýsledky
NázevO cenu města Petřvald
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI-mladší
ŽÁCI-starší
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu23.08.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailKKempny@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice17-07-09-17-17-52propozice_filep_petrvald_23.8.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-08-09-09-18-51vysledky-3.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
2- - -BIKESTYLE.CZ 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4Vlastimil MLYNÁŘACS DRAK VRBNO 
5- - -TJ KOVO PRAHA 
6Petr KOLÁČEKCK FESO PETŘVALD 
7- - -MIKE BIKE cycling team 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
13- - -NOVATOP - LAPIERRE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
17- - -CK Příbram 
18Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
20Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
27- - -ACS DRAK VRBNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -CK FESO PETŘVALD 
34Tomáš STOLAŘÍKSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
36- - -SKP DUHA Lanškroun 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
38- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -SK VEHA TEAM 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK FESO PETŘVALD 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6- - -HEAD BIKE Opava 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
9- - -YOGI RACING OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6- - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
7- - -NOVATOP - LAPIERRE 
8- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -MAX CURSOR 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -HEAD BIKE Opava 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
18- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
19- - -SK VEHA TEAM 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -HANDBIKE ČR 
27- - -BIKE SPORT servis Opava 
28- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
29- - -CK BÍTOVSKÁ 
30Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii ŽÁCI-starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
14- - -CK FESO PETŘVALD 
15- - -ACS DRAK VRBNO 
16- - -TEAM FORMAN CINELLI 
17Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ SIGMA HRANICE 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Dexter Cycling 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10007503134CCC Team
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10047067818SKP DUHA Lanškroun
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046409935ACS DRAK VRBNO
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10009500829 
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10046733570ACS DRAK VRBNO
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046801369KOVO PRAHA