Závod: ZMN Jevíčko

  
StavVýsledky
NázevZMN Jevíčko
TřídaETP
Odvětví
Silnice
Kadeti
Datum startu4.09.2020
Datum konce6.09.2020
Uzávěrka přihlášek2.09.2020
Místo konáníZMN Jevíčko
Kraj 
PořadatelTJ CK Jevíčko
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaAntonín Dostál
E-mailA.Dostal@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceRozpis_ZMN_2020upr.pdf (13.07.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20200906_jevicko_po_5_etape_vse.pdf (7.09.2020)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Adam VENC10014238671TJ FAVORIT BRNO
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Lukáš DOBRÝ10047410651SportRaces Cycling Team
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Libor ŠVEC10047439347 
Martin ZÁRUBA10107338059 
Robin TERŠL10118426472 
Vít WALDHAUSER10093188688 
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BERNÁT10047336081 
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Matěj DRÁPELA10085014521 
Mirek MÜLLER10047261616 
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003 
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Gleb FOMČENKO10082740677 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vít LIPENSKÝ10056569673 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov