Závod: ZMN Jevíčko

  
StavVýsledky
NázevZMN Jevíčko
TřídaETP
Odvětví
Silnice
Kadeti
Datum startu4.09.2020
Datum konce6.09.2020
Uzávěrka přihlášek2.09.2020
Místo konáníZMN Jevíčko
Kraj 
PořadatelTJ CK Jevíčko
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaAntonín Dostál
E-mailA.Dostal@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceRozpis_ZMN_2020upr.pdf (13.07.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20200906_jevicko_po_5_etape_vse.pdf (7.09.2020)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Vít WALDHAUSER10093188688ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít LIPENSKÝ10056569673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ZÁRUBA10107338059ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Lukáš DOBRÝ10047410651FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam VENC10014238671GT OPPORTUNITY BRNO
Adam SEJKOT10106744541DUKLA PRAHA
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA