Závod: Mistrovství republiky v časovce dvojic

  
StavVýsledky
NázevMistrovství republiky v časovce dvojic
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
MASTERS A
MASTERS B
MASTERS C
MASTERS D
MASTERS E
MEN / MUŽI
ŽENY / WOMEN
Datum startu28.09.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailoffice@ckwindoorspribram.cz
Telefon 
Fax 
Propozice19-08-09-09-53-29propozice_filemr2009-dv-a5.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

28-09-09-20-22-49V090928_Breznice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS A
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
1Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
2Petr ČAPEKSWEEP Ultimate Sport 
2- - -KOLOKRÁM 
3- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
4- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
Výsledky v kategorii MASTERS C
PořadíJménoOddílKategorie
1Ludvík KILLINGERCYKLO TEAM KILLI 
1Radoslav KRUMMERTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
2Petr DRAHOŠFAMILY TEAM HLINSKO o.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Josef BURGRCSK MARKUS, spolek 
3Igor KUBÍNCSK MARKUS, spolek 
4- - -CSK MARKUS, spolek 
4Jaroslav KERNSK CYKLOSPORT KERN 
5Rudolf HAVRDAKCL KOOPERATIVA - Svijany 
5- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
6Jaroslav HOLÍKSPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
6- - -SPORTOVNÍ KLUB CYKLISTŮ PEČKY 
7Pavel BLAŽEKKCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Jaromír HAMPLKCL KOOPERATIVA - Svijany 
8Oldřich HERČÍKKCL KOOPERATIVA - Svijany 
8Pavel KOHOUTEKTJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
9Vladimír JELÍNEKSK CYKLOSPORT KERN 
9Václav ZELENKASK CYKLOSPORT KERN 
10- - -KC NOVÉ STRAŠECÍ 
10- - -SK CYKLO KLADNO 
Výsledky v kategorii MEN / MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
2- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
2- - -LAWI Stars - GIANT 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
10- - -BMC RACING 
10- - -SKP DUHA Lanškroun 
11- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
11- - -KC BRNO 
12Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
12Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
13- - -KC SLAVIA PRAHA 
13Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -Cyklotrénink - František Trkal 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16Luděk BLINKACykloteam MXM Hulín 
16- - -CYCLING BRNO 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii MASTERS D
PořadíJménoOddílKategorie
1František CHARVÁTKCL KOOPERATIVA - Svijany 
1Jiří KASALKCL KOOPERATIVA - Svijany 
2- - -CK A JE TO TŘEBÍČ 
2Lubomír NOVÁKCYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
3Miloslav ŠUSTRRICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Zdeněk MANDÍKTJ KOVO PRAHA 
4Antonín MLÁTEKTJ KOVO PRAHA 
5- - -SK CYKLOSPORT KERN 
5- - -TJ JISKRA NOVÝ BYDŽOV 
6Augustin HOFFMANNKCL KOOPERATIVA - Svijany 
6- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Václav KOPECKÝTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7Jiří MACHULKACSK MARKUS, spolek 
8- - -HANOUSKŮV CYKLISTICKÝ KLUB 
8Petr NOVÁKMASTERCAM - LOKO PRAHA 
Výsledky v kategorii MASTERS E
PořadíJménoOddílKategorie
1Zdeněk KARÁSEKCyklo Bendl 
1Petr VATLACHTJ KOVO PRAHA 
2- - -ČKMC PRAHA 
2Milan MATTUŠCYKLO POKR PARDUBICE 
3- - -KCR ROUDNICE N. L. 
3- - -SK CYKLOSPORT KERN 
Výsledky v kategorii MASTERS B
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE GALLERY CYCLING TEAM 
1- - -BMC RACING 
2Jiří BOŠTÍKCyklo Bendl 
2Petr MICHALCSK MARKUS, spolek 
3- - -SK CYKLOSPORT KERN 
3- - -SWEEP Ultimate Sport 
4Stanislav HÁJEKCSK MARKUS, spolek 
4- - -SK CYKLOSPORT KERN 
5- - -CSK MARKUS, spolek 
5- - -SWEEP Ultimate Sport 
6Jiří JURÁNEKTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
7- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
7Martin WÜRZZPcyklo PROOFY Corratec team 
8- - -CSK MARKUS, spolek 
8Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
9- - -CSK MARKUS, spolek 
9Přemysl ŠVÁBCSK MARKUS, spolek 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11Robert KLEINERLawi - Granfondo team 
11- - -Lawi - Granfondo team 
12- - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii ŽENY / WOMEN
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
1- - -NowiS TEAM 
2- - -KC SLAVIA PRAHA 
2- - -Dexter Cycling 
3Hana JEŽKOVÁGT OPPORTUNITY BRNO 
3- - -PELL´S TEAM 
4- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
4Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -Astana Pro Team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
6Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -STEVENS Znojmo 
10Viktor STOŠEKSymbio+CE.Energy 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
12- - -KČCL 1900 
12- - -pavelsvision.com 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -GIANT cycling team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
Hana JEŽKOVÁ10006828578GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10002621004ASTANA WOMEN
- - -10005973261NowiS TEAM
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr DRAHOŠ10046929893FAMILY TEAM HLINSKO SPOLEK
- - -10047180073TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED