Závod: Plzeň - MČR vytrvalci

  
StavVýsledky
NázevPlzeň - MČR vytrvalci
TřídaMČR
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu24.07.2020
Datum konce26.07.2020
Uzávěrka přihlášek20.07.2020
Místo konáníPlzeň
KrajPlzeňský
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceMČR 2020 Plzeň - vytrvalostní.pdf (20.09.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V200724 MČR dráha Plzeň.pdf (20.09.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vít LIPENSKÝ10056569673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robin KÁŇA10105522846LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRELICH10104975000TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David PAGÁČ10046312632ASO DUKLA BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Aleš ROZEHNAL10106704226TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adam SEJKOT10106744541DUKLA PRAHA
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA