Závod: Regionem Orlicka

  
StavVýsledky
NázevRegionem Orlicka
TřídaETP
Odvětví
Silnice
Junior
Datum startu31.07.2020
Datum konce2.08.2020
Uzávěrka přihlášek28.07.2020
Místo konáníOrlicko
KrajČSC
PořadatelSKP DUHA Lanškroun
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPetr Bucháček
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceRO 2020 - rozpis úprava (003).pdf (20.07.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V20200802 RO2020 E4fin.pdf (2.09.2020)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch VODRÁŽKA10105464343KC HLINSKO
Vojtěch KUČERA10092343879CK FESO PETŘVALD
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team
Pavel STRÁDAL10106130108TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FRELICH10104975000TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Dominik GLÄNZNER10106835881CYCLI.CZ TEAM
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David ŠIGUT10085678464ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David FANDERLÍK10106214576TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín KODĚRA10097458308ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY