Závod: Memoriál Jakuba Mrnky

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Jakuba Mrnky
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
MUŽI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽAČKY
ŽENY A JUNIORKY
Datum startu12.09.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-09-12-19-56propozice_filep_kritrium_kyjov_12.9.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

16-09-09-23-15-46Výsledky_sobota_všichni.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
5Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
6Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
9Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
10- - -LAWI Stars - GIANT 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TEAM FORMAN CINELLI 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -DT - SPECIALIZED 
19Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -BMC RACING 
21Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -CYKLO ATOM 
27Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
29Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
30Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
31- - -SKP DUHA Lanškroun 
32- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
33- - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -RK CYKLOS VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
7Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
9Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
13- - -ÚAMK ZÁBOŘSKÉ PÍSKY ZÁBOŘÍ n/L 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -VEUS VYŠKOV 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -MORAVEC Team 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
23Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
36- - -DUKLA PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CK Příbram 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ TŽ TŘINEC 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22- - -CK FESO PETŘVALD 
23- - -TJ KOVO PRAHA 
24Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
10Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -YOGI RACING OSTRAVA 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
19- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -STEVENS Znojmo 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -KČCL 1900 
23- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
25- - -CK BÍTOVSKÁ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
6- - -MORAVEC Team 
7- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽAČKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CK FESO PETŘVALD 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10008923374MRX TEAM BOŘITOV
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10012562086VEUS VYŠKOV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10013286152CK Příbram
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047511085WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006092691BMC RACING
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA