Závod: Framar Praha Třebešín

  
StavVýsledky
NázevFramar Praha Třebešín
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu4.09.2020
Datum konce6.09.2020
Uzávěrka přihlášek28.08.2020
Místo konáníFramar Praha Třebešín
Kraj 
PořadatelTJ Kovo Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceGP Framar mládež 2020.pdf (19.08.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

GP Framar 2020.pdf (8.09.2020)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Michael VESTER10106590755KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Aleš ROZEHNAL10106704226TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.