Závod: Framar Praha Třebešín

  
StavVýsledky
NázevFramar Praha Třebešín
TřídaČP
Odvětví
Dráha
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu4.09.2020
Datum konce6.09.2020
Uzávěrka přihlášek28.08.2020
Místo konáníFramar Praha Třebešín
Kraj 
PořadatelTJ Kovo Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceGP Framar mládež 2020.pdf (19.08.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

GP Framar 2020.pdf (8.09.2020)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Michael VESTER10106590755KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Aleš ROZEHNAL10106704226TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ