Závod: MČR - časovka družstev a dvojice

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka družstev a dvojice
TřídaMČR
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žákyně
Ženy
Datum startu13.09.2020
Datum konce13.09.2020
Uzávěrka přihlášek10.09.2020
Místo konáníŽidovce
KrajČSC
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvatopluk.henke@ckslavojterezin.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceROZPIS-MČR-dvojice-druzstva-Zidovice-13zari2020-final-v3.pdf (1.09.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V200913 Židovice MČR družstva_finál.pdf (13.09.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
David SVOBODA10047109850ADASTRA Cycling Team
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722Akademie cyklistických sportů
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Jolana KROUPOVÁ10105703106Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanessa HARTYCHOVÁ10106788290AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Anna PANUŠOVÁ10059561014Bike Freaks Holice
Jakub PANUŠ10047330122Bike Freaks Holice
Zuzka KRÁTKÁ10096132640Bike Freaks Holice
Adam KMENT10107315326BRILON RACING TEAM MB
Adam SMEJKAL10081593754BRILON RACING TEAM MB
Adam STREJČEK10066160448BRILON RACING TEAM MB
Adéla STRÁNSKÁ10084771617BRILON RACING TEAM MB
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675BRILON RACING TEAM MB
Eduard JOHN10106421108BRILON RACING TEAM MB
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Jakub DANĚK10047225240BRILON RACING TEAM MB
Jakub ELBADRI10059129059BRILON RACING TEAM MB
Josef MELICHAR10085081209BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Martina VÁCLAVŮ10079562111BRILON RACING TEAM MB
Matěj HAVELKA10084969859BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Šimon KMENT10107315427BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Tomáš MEIER10085448088BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10002078612BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Lukáš VOREL10023916039ČED Bike Team
Adam KUBÍK10084713013ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam SLOVÁK10105700274CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HAVRÁNEK10106850736CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Filip RUDIŠ10093416438Ústecké centrum cyklistiky
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Alexandr KANIŠČEV10095668959TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam SEJKOT10106744541TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jonáš BLAHOUT10084664614DUKLA PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Michal BRADÁČ10089250185DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal SCHLEGEL10008659050ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominika RUPOVÁ10047274144FORCE TEAM JESENÍK
Jan BALCÁREK10061954688FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavel ŠUMPÍK10047373972Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Petr DOUDĚRA10092974783Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Barbora MACHOVÁ10105165259LAWI junior team
David KVÁČ10093020657LAWI junior team
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jonáš HELLMICH10054142653LAWI junior team
Klára CEBULOVÁ10060004281LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Ondřej DAVID10085962895LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Tomáš POLÁK10108091124LAWI junior team
Václav KRATOCHVÍL10046491878LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Trek Pirelli
Vítek BRADNA10106214172LAWI junior team
Vlastimil HORYNA10079785009LAWI junior team
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Pavel TUHÁČEK10047421967LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ŘEHOŘ10107225804SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Daniela RADOVÁ10047346690LAWI junior team
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Pavel STRÁDAL10106130108SportRaces Cycling Team
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Jakub TROUSIL10106818000TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří NOVÁK10106664416TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Petr KALAUZ10106664315TJ STADION LOUNY
František HONSA10047236051Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jakub BOUČEK10048200189Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef OTTA10047394382Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matouš LIPENSKÝ10092014786TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek PARTÍK10082852128Ústecké centrum cyklistiky
Mikuláš RAICHEL10106603283Ústecké centrum cyklistiky
Oldřich JEŘÁBEK10046666478Ústecké centrum cyklistiky