Závod: Na kole regionem Kyjovské Slovácko

  
StavVýsledky
NázevNa kole regionem Kyjovské Slovácko
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
MUŽI M-23 a ELITE
STARŠÍ ŽÁCI
ŽAČKY
ŽENY, JUNIORKY
Datum startu13.09.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-08-09-12-21-01propozice_filep_silnice_kyjov_13.9.2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

17-09-09-10-12-54Výsledky_neděle_všichni.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI M-23 a ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -TEAM FORMAN CINELLI 
7Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
10Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
11Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
13- - -DT - SPECIALIZED 
15Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
16Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
17- - -Bikonur Cycling Team 
18- - -LAWI Stars - GIANT 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -PUSKINAK.CZ 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
26- - -SKP DUHA Lanškroun 
27Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28- - -KOLOKRÁM 
29Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
30Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
31- - -BMC RACING 
32- - -CK FESO PETŘVALD 
33Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
34- - -CYKLO ATOM 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -TEAM FORMAN CINELLI 
38- - -TJ KOVO PRAHA 
39- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
40- - -DAMIL SABY TEAM 
41- - -DT - SPECIALIZED 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
43- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
44- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
46- - -TEAM DUKLA PRAHA 
47- - -BIKESTYLE.CZ 
48Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
49- - -PUSKINAK.CZ 
50- - -VEUS VYŠKOV 
51- - -Cyklotrénink - František Trkal 
52- - -KOLOKRÁM 
53- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
54- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
55Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
56- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
57- - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -RK CYKLOS VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
2Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -YOGI RACING OSTRAVA 
15- - -KČCL 1900 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
20- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
21- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -CK BÍTOVSKÁ 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
28Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -DUKLA PRAHA 
32Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
35- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
36- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
37- - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽENY, JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
 - - -ÚAMK ZÁBOŘSKÉ PÍSKY ZÁBOŘÍ n/L 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
7- - -CK Příbram 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
16Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -MORAVEC Team 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -ACS DRAK VRBNO 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
37Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
39- - -VEUS VYŠKOV 
40Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
42- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
43- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
48Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -MORAVEC Team 
51- - -ASO DUKLA BRNO 
52- - -DUKLA PRAHA 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
54Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
55- - -SKP DUHA Lanškroun 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
58- - -MRX TEAM BOŘITOV 
59- - -SPASTIC HANDICAP 
61- - -TJ UNIČOV 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -TJ UNIČOV 
17Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -CK FESO PETŘVALD 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -MORAVEC Team 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽAČKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
6Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK FESO PETŘVALD 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10012562086VEUS VYŠKOV
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10005920620KOLOKRÁM
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10047511085WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10005380551ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046835018CK Příbram - Fany GASTRO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006092691BMC RACING
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046801369KOVO PRAHA
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA