Závod: Soběslavské okruhy - Český pohár

  
StavVýsledky
NázevSoběslavské okruhy - Český pohár
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽENY / JUNIORKY
Datum startu12.04.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelŠvec cykloteam Soběslav, město Soběslav
Adresa pořadateleHlavní rozhodčí: Pavel Němec, Mlýnská 507, Soběslav.
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon603 836 119
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-04-08-06-14-50V080412_Sobeslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKESTYLE.CZ 
2- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -TEAM FORMAN CINELLI 
5- - -PRODOLI RACING TEAM 
7Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
8Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
14Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
24- - -CK Příbram 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
27- - -Cyklotrénink - František Trkal 
28- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
29Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
30- - -VELOSERVIS TEAM 
31- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
32Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
33- - -KC SLAVIA PRAHA 
34- - -LAWI Stars - GIANT 
35- - -RAPID PLZEŇ 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽENY / JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -CYKLOTRENINK.COM 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
13- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Astana Pro Team 
2Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -Bikonur Cycling Team 
6Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -BMC RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
14- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TEAM DUKLA PRAHA 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -HEAD BIKE Opava 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CYKLO ATOM 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -BORA - hansgrohe 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -pavelsvision.com 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -KC HLINSKO 
4- - -SK VELO PRAHA 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CYKLO ATOM 
7- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
8- - -CK Příbram 
9- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SK VEHA TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAX CURSOR 
4Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -JIRAPO-GIANT 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
20Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
28- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
29Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
30Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -NOVATOP - LAPIERRE 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 Tomáš MEDEKCT WEBER 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -NOVATOP - LAPIERRE 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -SK VELO PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ SIGMA HRANICE 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
- - -10048133505TUFO PARDUS Prostějov
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10047117631SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10006891024ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047067818SKP DUHA Lanškroun
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10012516216KOLOKRÁM
- - -10011337563CT MLADÁ BOLESLAV
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10046868461TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046959094RAPID PLZEŇ
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10047139657CYKLO VELEŠÍN
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
- - -10047504217TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006601539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.