Závod: O malou cenu DUKLY Brno

  
StavVýsledky
NázevO malou cenu DUKLY Brno
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
Junioři 19.9. kriterium
Juniorky ženy
Juniorky ženy 19.9. kriterium
Kadeti
Kadeti 19.9. kriterium
Kadetky
Kadetky 19.9. kriterium
Žáci mladší
žáci mladší 19.9. kriterium
žáci starší
žáci starší 19.9. kriterium
žačky starší
žákyně mladší 19.9. kriterium
žákyně starší 19.9. kriterium
Datum startu20.09.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailduklabrno@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1252345641-propozice-o-malou-cenu-dukly-brno.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-10-09-15-46-55Výsledky_19_9_2009.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
3Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -MORAVEC Team 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -VEUS VYŠKOV 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CK Příbram 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
22- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -MRX TEAM BOŘITOV 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -MORAVEC Team 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -TJ UNIČOV 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
22Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MRX TEAM BOŘITOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MORAVEC Team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK Příbram 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii Juniorky ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
7- - -PELL´S TEAM 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky ženy 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Monika SIMONOVÁCyklotrénink - František Trkal 
7- - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii žáci mladší 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CK FESO PETŘVALD 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -Astana Pro Team 
4- - -YOGI RACING OSTRAVA 
5Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
6- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -STEVENS Znojmo 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -KČCL 1900 
16- - -HEAD BIKE Opava 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -DUKLA PRAHA 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -Astana Pro Team 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -STEVENS Znojmo 
13- - -YOGI RACING OSTRAVA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -HEAD BIKE Opava 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -DUKLA PRAHA 
23Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
24- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -KČCL 1900 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -MORAVEC Team 
8Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
Výsledky v kategorii Kadetky 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
4- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6Tereza HLUBINKOVÁMORAVEC Team 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii žáci starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ TŽ TŘINEC 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -ACS DRAK VRBNO 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii žáci starší 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -ACS DRAK VRBNO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -CK FESO PETŘVALD 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii žačky starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ TŽ TŘINEC 
6- - -SUPERIOR RIDERS 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii žákyně starší 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1Jana MACHÁČOVÁTJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -ACC MLADÁ BOLESLAV 
5- - -UNIQA JIHLAVA 
Výsledky v kategorii žákyně mladší 19.9. kriterium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10047018308PROFI SPORT CHEB
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047131068KOVO PRAHA
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047152589TJ TŽ TŘINEC
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10047764703WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jana MACHÁČOVÁ10048083385TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10009241757TJ TŽ TŘINEC
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10046455405TJ UNIČOV
- - -10013951210TJ TŽ TŘINEC
- - -10046547755TJ UNIČOV
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10007704713TJ UNIČOV
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10008992688ASO DUKLA BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10008992991 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10046801369KOVO PRAHA