Závod: IL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu26.05.2020
Datum konce26.05.2020
Uzávěrka přihlášek26.05.2020
Místo konáníPlzeň - SK Rapid Lopatárna
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osoba 
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 26.5.2020(2).pdf (28.05.2020)

Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
Martin CHARVÁT10047431970AC SPARTA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130ACS DEVELOPMENT
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722BIKE CLUB KLATOVY
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Jan VOTÍPKA10093327320BIKE CLUB KLATOVY
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Valeria KROCOVÁ10106268332ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900ACS DEVELOPMENT
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Nikola HODLOVÁ10047347704 
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Josef RAJS10053913287 
Patrik PAVLÍČEK10047410348 
Patrik REK10092572942DUKLA PRAHA
Alexandra STRNADOVÁ10097269358 
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vít KUDWEIS10096726764 
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Lukáš MITAS10012766796 
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Pavel LUKEŠ10048031552CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
Daniel KOUBA10081498269BIKE TEAM STUPNO
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844Training&Food
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10091953051DUKLA PRAHA
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan RAJCHART10008820213BIKE TEAM STUPNO
Robert HULA10023503989Integray L27 Cycling Team
Daniel TUREK10007523342ATT Investments
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jakub VLAS10041675729Kolofix - Reclino racing team
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Luboš JEDLIČKA10055860462BIKE TEAM STUPNO
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
Tomáš FUX10008101201 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Lukáš LALÁK10105677743 
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Petr NEUVIRT10038077534REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš PÁV10092744815REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967REXONIX KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003 
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Daniela RADOVÁ10047346690 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nikola BAJGEROVÁ10009748278Mat Atom Deweloper Wrocław
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217 
Gleb FOMČENKO10082740677 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan VIKTORA10106493048PRODOLI RACING TEAM
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM