Závod: IL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup - Velká cena Cyklomax s.r.o.
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu26.05.2020
Datum konce26.05.2020
Uzávěrka přihlášek26.05.2020
Místo konáníPlzeň - SK Rapid Lopatárna
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osoba 
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 26.5.2020(2).pdf (28.05.2020)

Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967KOVO PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Valeria KROCOVÁ10106268332Akademie cyklistických sportů
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš PÁV10092744815KOVO PRAHA
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Tomáš KUČVA10105703813Akademie cyklistických sportů
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Petr NEUVIRT10038077534KOVO PRAHA
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr KELEMEN10047170272CCC Development Team
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Patrik Rek10092572942CK LOKO Rakovník
Patrik PAVLÍČEK10047410348CK LOKO Rakovník
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588LAPIERRE SWEEP
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin CHARVÁT10047431970AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Marek PFEFFER10092952151Akademie cyklistických sportů
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš LALÁK10105677743KOVO PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Josef RAJS10053913287CK LOKO Rakovník
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Josef HORN10106268433Akademie cyklistických sportů
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jolana KROUPOVÁ10105703106Akademie cyklistických sportů
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VIKTORA10106493048VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213Ethic Sport cycling team
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Eliška KRÁLOVÁ10106268231Akademie cyklistických sportů
Dominik HORÁK10047403173RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniela RADOVÁ10047346690KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342ISRAEL START - UP NATION
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Daniel KOUBA10081498269CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722Akademie cyklistických sportů
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516SK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA