Závod: Techniserv Cup - Hanácké okruhy

  
StavVýsledky
NázevTechniserv Cup - Hanácké okruhy
TřídaČP
Odvětví
Silnice
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu21.06.2020
Datum konce21.06.2020
Uzávěrka přihlášek18.06.2020
Místo konáníČechovice u Velkého Týnce
KrajČSC
PořadatelRadomír Lichnovský
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRadomír Lichnovský
E-mailRadomirLichnovsky@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceČPM 2020 silnice Čechovice propozice 20200601.pdf (3.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

joinPdf_df953aa29a98900487ff5893eabd98be.pdf (22.06.2020)

Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Daniel SPORYSCH10056004346ATT Investments
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam SEEMAN10056008184Cps Professional Team
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467SportRaces Cycling Team
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Marek PŘENOSIL10080874035SportRaces Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876Team AUTO EDER
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
David BLAŽEK10054302402Open Cycling Academy z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan FRELICH10104975000 
Jan PÍCHAL10104975303 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Marek SROSTLÍK10105769891 
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matouš LIPENSKÝ10092014786 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vít LIPENSKÝ10056569673 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693