Závod: Techniserv Cup - Hanácké okruhy

  
StavUzavřené přihlášky
NázevTechniserv Cup - Hanácké okruhy
TřídaČP
Odvětví
Silnice
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu21.06.2020
Datum konce21.06.2020
Uzávěrka přihlášek18.06.2020
Místo konáníČechovice u Velkého Týnce
KrajČSC
PořadatelRadomír Lichnovský
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRadomír Lichnovský
E-mailRadomirLichnovsky@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceČPM 2020 silnice Čechovice propozice 20200601.pdf (3.06.2020)
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk BLAHOUŠEK10104974693TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít LIPENSKÝ10056569673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radek VLČEK10046480562TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš LIPENSKÝ10092014786TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj DEDEK10104974996TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marek SROSTLÍK10105769891TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PÍCHAL10104975303TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRELICH10104975000TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František ŠANDERA10104975505TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY