Závod: IL Sano Cup - cena SBS ,,IVA´´ s.r.o.

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup - cena SBS ,,IVA´´ s.r.o.
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu2.06.2020
Datum konce2.06.2020
Uzávěrka přihlášek31.05.2020
Místo konáníPlzeň - SK Rapid Plzeň
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51, Praha
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 2.6.2020 VC IVA sro.pdf (4.06.2020)

Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967KOVO PRAHA
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Tomáš ŽENÍŠEK10007594474SK PETŘÍN PLZEŇ
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš PÁV10092744815KOVO PRAHA
Tomáš KUBÁT10046365071KOLOKRÁM
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr STEHLÍK10004125211FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr HOLAN10093333380CT WEBER
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Ondřej TANČOUZ10093315600CK KRAMOLÍN
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela SLANÍKOVÁ10106448588LAPIERRE SWEEP
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SportRaces Cycling Team
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Martin CHARVÁT10047431970AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek PŘENOSIL10080874035TJ STADION LOUNY
Marek BITTMAN10082374000KOVO PRAHA
Lukáš VÁCLAVÍK10097148615MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Lukáš TOMAN10013478738Carla.kupkolo.cz
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš LALÁK10105677743KOVO PRAHA
Lukáš KUBÍK10047391756CK SPORT BERAN CHRÁST
Lukáš DOBRÝ10047410651FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Luboš JEDLIČKA10055860462MS BIKE ACADEMY RACING
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Ladislav KLÍMA10106521946IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Karel SOUŠEK10047433283CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Jiří BELFÍN10105482834KOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Jaroslav PLÁNIČKA10105482935KOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VIKTORA10106493048VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jan BRYXI10047360434STARK CYCLING TEAM
Jan BRŇÁK10015836242TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Jan BENEŠ10010832052MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
František KOŠŤÁLEK10054423852BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Dominik HORÁK10047403173RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
David KLÍMA10019128279IVAR CS - AUTHOR TEAM
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342ISRAEL START - UP NATION
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel KOUBA10081498269CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516SK PETŘÍN PLZEŇ
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adéla PITTNEROVÁ10106263278MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam KUBÍK10084713013CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam KLICMAN10093319539CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA