Závod: IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.

  
StavPřihlášky
NázevIL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu9.06.2020
Datum konce9.06.2020
Uzávěrka přihlášek7.06.2020
Místo konáníPlzeň -areál SK Rapid
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Přihlášky budou uzavřeny automaticky 7.06.2020
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Ondřej TANČOUZ10093315600CK KRAMOLÍN
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Lukáš KUBÍK10047391756CK SPORT BERAN CHRÁST
Jiří JIŘINEC10106606317CT WEBER
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan RAJCHART10008820213Ethic Sport cycling team
Lukáš DOBRÝ10047410651FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Petr DOBRÝ10002609987FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Petr STEHLÍK10004125211FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Tomáš KUBÁT10046365071KOLOKRÁM
Jiří BELFÍN10105482834KOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Klára FILIPOVÁ10106639255PRODOLI RACING TEAM
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Dominik HORÁK10047403173RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SportRaces Cycling Team
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Jan BRYXI10047360434STARK CYCLING TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš THUN10047082770TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Petr HEJHAL10048128249TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Vladimír ČEPEK10047235546TEAM DUKLA PRAHA
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan VIKTORA10106493048VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE