Závod: IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu9.06.2020
Datum konce9.06.2020
Uzávěrka přihlášek8.06.2020
Místo konáníPlzeň -areál SK Rapid
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jiří BAIER10053286528AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550 
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam READE10106268130Akademie cyklistických sportů
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Antonie CERMANOVÁ10097999989CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855DUKLA PRAHA
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
František KOŠŤÁLEK10054423852BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Ladislav KLÍMA10106521946BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Lukáš DOBRÝ10047410651CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Petr DOBRÝ10002609987CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Petr STEHLÍK10004125211CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Tereza NEUMANOVÁ10010181849Liv Racing Xstra
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Ondřej TANČOUZ10093315600CK KRAMOLÍN
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Josef RAJS10053913287CK LOKO Rakovník
Patrik PAVLÍČEK10047410348CK LOKO Rakovník
Patrik Rek10092572942DUKLA PRAHA
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Filip RUDIŠ10093416438Ústecké centrum cyklistiky
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN
Tomáš NETÍK10106618441CK SLAVOJ TEREZÍN
Lukáš KUBÍK10047391756CK SPORT BERAN CHRÁST
Karel SOUŠEK10047433283CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Adam HOŠEK10047374780REXONIX KOVO PRAHA
Adam KLICMAN10093319539CK Příbram - Fany GASTRO
Adam KUBÍK10084713013 
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Daniel KOUBA10081498269MS BIKE ACADEMY RACING
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Aleš ICHA10092750269DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan RAJCHART10008820213GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jiří JIŘINEC10106606317Hello CTW
Lukáš MITAS10012766796Hello CTW
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Petr HOLAN10093333380Hello CTW
Petr ZIKMUND10093333279Hello CTW
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Tomáš KUBÁT10046365071KOLOKRÁM
Jiří BELFÍN10105482834KOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE PLZEŇ
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Michal KESL10002318886LAPIERRE PLZEŇ
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Petr BUREŠ10005450875LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel SPORYSCH10056004346ATT Investments
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Aleš TRÁVNÍČEK10046456516SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SWEEP FACTORY TEAM
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří JEŽEK10004724284NUTREND SPECIALIZED RACING
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lukáš THUN10047082770TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Michal KOHOUT10009502748 
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław
Petr HEJHAL10048128249DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Vladimír ČEPEK10047235546TEAM DUKLA PRAHA
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Pavel STRÁDAL10106130108SportRaces Cycling Team
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Filip NOVÁK10097731625TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan VIKTORA10106493048PRODOLI RACING TEAM
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM