Závod: IL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.

  
StavPřihlášky
NázevIL Sano Cup - cena Alkal baterie s.r.o.
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu9.06.2020
Datum konce9.06.2020
Uzávěrka přihlášek7.06.2020
Místo konáníPlzeň -areál SK Rapid
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition KB.docx (22.05.2020)
Přihlášky budou uzavřeny automaticky 7.06.2020
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír ČEPEK10047235546TEAM DUKLA PRAHA
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Tomáš VRBKA10047426819CYKLO ATOM
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš KOZÁK10047574844CYKLO ATOM
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Tomáš JANDA10093192833CYKLO ATOM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radomír MATOUŠÍK10047345983CYKLO ATOM
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr STEHLÍK10004125211FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr RUMAN10047774096CYKLO ATOM
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Petr HEJHAL10048128249TEAM DUKLA PRAHA
Petr DOBRÝ10002609987FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Pavel ŠTURM10105615402CYKLO ATOM
Pavel LUKEŠ10048031552CT WEBER
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Norbert SZABÓ10047431061CYKLO ATOM
Nikola KUBÍKOVÁ10078949900AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Miroslav HRABĚTA10091114003KCR ROUDNICE N. L.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Milan KADLEC10001148422TEAM DUKLA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj TÓTH10096231761SportRaces Cycling Team
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Lukáš THUN10047082770TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš KUBÍK10047391756CK SPORT BERAN CHRÁST
Lukáš DOBRÝ10047410651FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří JIŘINEC10106606317CT WEBER
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Jan RAJCHART10008820213Ethic Sport cycling team
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Filip SKOČOVSKÝ10046394575CYKLO ATOM
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB