Závod: Hanácké okruhy - MUŽI

  
StavVýsledky
NázevHanácké okruhy - MUŽI
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu21.06.2020
Datum konce21.06.2020
Uzávěrka přihlášek18.06.2020
Místo konáníČechovi u Velkého Týnce
KrajOlomoucký
PořadatelRadomír Lichnovský
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailRadomirLichnovsky@seznam.cz
Telefon775 856 163
Fax 
Propozice2020 silnice Čechovice propozice.doc (19.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20200621_silnice_olomouc_nedele_muzi.pdf (22.06.2020)

Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550 
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Pavel KELEMEN10006422895AC SPARTA PRAHA
Adam FOLTÁN10046019309ATT Investments
František HONSA10047236051 
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Marek GAJDULA10046067708ATT Investments
Martin KOHOUT10047373871 
Matej BLAŠKO10015332044ATT Investments
Petr HETFLEIŠ10047236758ATT Investments
Petr KLABOUCH10048005785ATT Investments
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Jakub ŘÍMAN10023478933AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855DUKLA PRAHA
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Jaromír PYTEL10016050349CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Martin HELCEL10105690271CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Tomáš ČER10047750757CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Zdeněk DRÁBEK10046489353DZ BEX CYCLING TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
František SISR10007503134ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal SCHLEGEL10008659050Caja Rural Seguros
Matěj PRŮDEK10009544780Multicraft MTB team
Albert DUS10047316479 
David GOTTHARD10083343390Sport Import
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jakub HORNÍK10105441408 
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jiří BRÁZDIL10005905159DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577 
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Nicolas PIETRULA10008988648 
Antonín LANT10013583519 
Jakub BITTNER10092892335 
Jakub FRKAL10008708863 
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman profiq Cinelli
Lukáš HEINRICH10003190674 
Marek VAJBAR10104249722 
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman profiq Cinelli
Ondřej MACH10047428031Team Forman profiq Cinelli
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886ATT Investments
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Daniel BABOR10015327903ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Filip ŘEHA10059238890ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Karel TYRPEKL10047918081ATT Investments
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508ATT Investments