Závod: Hanácké okruhy - MUŽI

  
StavVýsledky
NázevHanácké okruhy - MUŽI
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu21.06.2020
Datum konce21.06.2020
Uzávěrka přihlášek18.06.2020
Místo konáníČechovi u Velkého Týnce
KrajOlomoucký
PořadatelRadomír Lichnovský
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailRadomirLichnovsky@seznam.cz
Telefon775 856 163
Fax 
Propozice2020 silnice Čechovice propozice.doc (19.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20200621_silnice_olomouc_nedele_muzi.pdf (22.06.2020)

Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Adam FOLTÁN10046019309TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
František HONSA10047236051TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Marek GAJDULA10046067708TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Matej BLAŠKO10015332044TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr HETFLEIŠ10047236758TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Richard HABERMANN10059648516TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Pavel GRUBER10009503758TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Marek VAJBAR10104249722TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej MACH10047428031TEAM FORMAN CINELLI
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik HORÁK10047403173RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HORNÍK10105441408RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jiří BRÁZDIL10005905159RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal ŠMAHEL10083703809RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matěj PRŮDEK10009544780Multicraft MTB team
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
František Sisr10007503134ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal SCHLEGEL10008659050ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Zdeněk DRÁBEK10046489353DZ BEX CYCLING TEAM
Jaromír PYTEL10016050349CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Martin HELCEL10105690271CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr SWACZYNA10012570574CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Tomáš ČER10047750757CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Petr KELEMEN10047170272CCC Development Team
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Jakub ŘÍMAN10023478933AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA