Závod: IL Sano Cup -Velká cena Chodovaru

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup -Velká cena Chodovaru
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu23.06.2020
Datum konce23.06.2020
Uzávěrka přihlášek21.06.2020
Místo konání 
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition 2.docx (8.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 23.6.2020(1).pdf (7.07.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722BIKE CLUB KLATOVY
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Eliška KRÁLOVÁ10106268231ACS DEVELOPMENT
Jan VOTÍPKA10093327320BIKE CLUB KLATOVY
Jiří REJZEK10106410293Roman Kreuziger Cycling Academy
Jolana KROUPOVÁ10105703106ACS DEVELOPMENT
Josef HORN10106268433ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Nela POLÁKOVÁ10092952454ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Tomáš KUČVA10105703813MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Pavel KELEMEN10006422895REXONIX KOVO PRAHA
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
František KOŠŤÁLEK10054423852BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Antonie CERMANOVÁ10097999989TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jakub ŠMÍD10053919856Training&Food
Jan GROSS10053920563BIKE TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Michael BOROŠ10006629326ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Karel VLK10081497259PROOFY cycling team
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Alexandra STRNADOVÁ10097269358 
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vít KUDWEIS10096726764 
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Karel SOUŠEK10047433283CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
Petr HOLAN10093333380CTW CYCLING
Petr ZIKMUND10093333279CTW CYCLING
Tomáš HRUBÝ10106762527CTW CYCLING
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
Daniel KOUBA10081498269BIKE TEAM STUPNO
Petr LACINA10105691584CK KRAMOLÍN
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10091953051DUKLA PRAHA
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Daniel TUREK10007523342ATT Investments
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Michael MENŠÍK10104080576KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE PLZEŇ
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Michal KESL10002318886Integray L27 Cycling Team
Nela SLANÍKOVÁ10106448588TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Klára FILIPOVÁ10106639255REXONIX KOVO PRAHA
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Marek BITTMAN10082374000REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Petr NEUVIRT10038077534REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš PÁV10092744815REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967REXONIX KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JANOUŠEK10106052003 
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
David ONDRIŠÍK10047679221 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Jiří DOLEŽAL10007720170 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Michal GREGUŠ10106500324SWEEP FACTORY TEAM
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611UCC
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nikola BAJGEROVÁ10009748278Mat Atom Deweloper Wrocław
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Pavel STRÁDAL10106130108SportRaces Cycling Team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551MERIDA BIKE RANCH TEAM
Filip CHÝLE10060082992 
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258UCC
Mikuláš RAICHEL10106603283UCC
Oldřich JEŘÁBEK10046666478 
Ondřej HAMPL10092446135UCC
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan VIKTORA10106493048PRODOLI RACING TEAM
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM