Závod: IL Sano Cup -Velká cena Chodovaru

  
StavVýsledky
NázevIL Sano Cup -Velká cena Chodovaru
TřídaN
Odvětví
Silnice
Elite
Junior
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Masters
U23
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu23.06.2020
Datum konce23.06.2020
Uzávěrka přihlášek21.06.2020
Místo konání 
KrajPlzeňský
PořadatelAC SPARTA PRAHA cycling z.s.
Adresa pořadateleNad Královskou oborou 51
PSČ17000
Kontaktní osobaZdeněk Rubáš
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon603917656
Fax 
PropoziceIL Sano cup 2020 proposition 2.docx (8.06.2020)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

IL Sano cup 2020 výsledky 23.6.2020(1).pdf (7.07.2020)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junior
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Masters
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Oddíl
ZávodníkUCI IDOddíl
Jaroslav HALÍK10047441266VELOSERVIS TEAM
Karel NEKUT10047199978VELOSERVIS TEAM
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan VIKTORA10106493048VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Petr CIRKL10003551901VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Filip CHÝLE10060082992Ústecké centrum cyklistiky
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258Ústecké centrum cyklistiky
Mikuláš RAICHEL10106603283Ústecké centrum cyklistiky
Oldřich JEŘÁBEK10046666478Ústecké centrum cyklistiky
Ondřej HAMPL10092446135Ústecké centrum cyklistiky
Jan SVOBODA10047370639TRISPORT RAPID
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Petr KILIAN10047294958TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
Vojtěch STRÁNSKÝ10014692551TRISPORT RAPID
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Pavel STRÁDAL10106130108TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10106695839TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Michal GREGUŠ10106500324SportRaces Cycling Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej JANOUŠEK10106052003SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Libor FAIR10047440458Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal BROŽÍK10103664385Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr STANČÍK10047474713Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Alex MUSIJENKO10106114445PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Jan DAŇKO10106114546PROFI SPORT CHEB
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Vilém ŠUBRT10106114647PROFI SPORT CHEB
Klára FILIPOVÁ10106639255PRODOLI RACING TEAM
Hubert ŠVÁB10106651177LAPIERRE SWEEP
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Michal KESL10002318886LAPIERRE SWEEP
Nela SLANÍKOVÁ10106448588LAPIERRE SWEEP
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Marek BITTMAN10082374000KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Petr NEUVIRT10038077534KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš PÁV10092744815KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Zdeněk ALBL10093981967KOVO PRAHA
Jiří HLEDÍK10062415440KC SLAVIA PRAHA
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Michael MENŠÍK10104080576KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Daniel TUREK10007523342ISRAEL START - UP NATION
Jaroslav RENDL10047392160Dexter Cycling
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Aleš ICHA10091953051CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Petr LACINA10105691584CYKLOSERVEX
Daniel KOUBA10081498269CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Petr HOLAN10093333380CT WEBER
Petr ZIKMUND10093333279CT WEBER
Tomáš HRUBÝ10106762527CT WEBER
Martin HRÁDEK10106520128COPR TJ PŘEŠTICE
Karel SOUŠEK10047433283CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KŘÍŽ10047119449CK Příbram - Fany GASTRO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Karel VLK10081497259CK KRAMOLÍN
Michal MIKULÁŠEK10093315701CK KRAMOLÍN
Radek VYLETA10093316206CK KRAMOLÍN
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Vojtec Sedlacek10076809230CC ETUPES
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
František KOŠŤÁLEK10054423852BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Antonie CERMANOVÁ10097999989AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŠMÍD10053919856AUTHOR TEAM STUPNO
Jan GROSS10053920563AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Pavel KELEMEN10006422895ASO DUKLA BRNO
Andrea VOTÍPKOVÁ10105704722Akademie cyklistických sportů
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Eliška KRÁLOVÁ10106268231Akademie cyklistických sportů
Jan VOTÍPKA10093327320Akademie cyklistických sportů
Jiří REJZEK10106410293Akademie cyklistických sportů
Jolana KROUPOVÁ10105703106Akademie cyklistických sportů
Josef HORN10106268433Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Marek PFEFFER10092952151Akademie cyklistických sportů
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Nela POLÁKOVÁ10092952454Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Tomáš KUČVA10105703813Akademie cyklistických sportů
Tomáš NOVÝ10092951949Akademie cyklistických sportů
Zuzana KROUPOVÁ10047400143Akademie cyklistických sportů
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr PUČELÍK10001581181AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA